تامین 24
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
رستوران
دیپلماسی غذا؛ فرصتی مغتنم برای جذب گردشگر
یک کارآفرین نمونه و سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری غذا اعلام کرد: رستوران‌های زنجیره‌ای فقط جایی برای خوردن و آشامیدن نیست....
سینما
بالاترین فروش ۵ سال گذشته سینما در دی‌ ۹۵
سازمان سینمایی در گزارشی اعلام کرد: بررسی آمارها نشان می‌دهد فروش دی‌ماه ۹۵ نسبت به ماه مشابه در سال گذشته رشد ۷۷ درصدی ...
گردشگری
گران‌ترین مقاصد گردشگری دنیا +تصاویر
وب سایت ترانسفر فرودگاهی، هوپا، (HOPPA) جدیدترین گزارش سالانه خود را در رابطه با دسته بندی هزینه‌های گردشگری در تعطیلات ...
صندوق اعتباری هنر
اشتغال حوزه فرهنگ و هنر رونق می گیرد
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد و گفت: براساس امضای تفاهم نا...
رستوران
دیپلماسی غذا؛ فرصتی مغتنم برای جذب گردشگر
یک کارآفرین نمونه و سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری غذا اعلام کرد: رستوران‌های زنجیره‌ای فقط جایی برای خوردن و آشامیدن نیست.
سینما
بالاترین فروش ۵ سال گذشته سینما در دی‌ ۹۵
سازمان سینمایی در گزارشی اعلام کرد: بررسی آمارها نشان می‌دهد فروش دی‌ماه ۹۵ نسبت به ماه مشابه در سال گذشته رشد ۷۷ درصدی داشته و در ۵ سال گذشته، بالاترین رقم فروش را داشته است.
گردشگری
گران‌ترین مقاصد گردشگری دنیا +تصاویر
وب سایت ترانسفر فرودگاهی، هوپا، (HOPPA) جدیدترین گزارش سالانه خود را در رابطه با دسته بندی هزینه‌های گردشگری در تعطیلات در بین ۸۴ کشور منتشر کرد.
تصاویر برتر
برترین تصاویر جهان در اول اسفند ۹۵
تصاویر امروز را با موضوع های مزارع کشاورزی در هند، مسابقات دوچرخه سواری در انگلیس و عمان، درگیری پلیس ضد شورش با مردم فرانسه و طوفان کالیفرنیا خواهید دید.
کتاب
مدیر کمیته ناشران داخلی خبر داد
آغاز ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران
مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام از ناشران برای حضور در نمایشگاه خبر داد.
آموزش و پرورش
بودجه ۳۲ هزار میلیارد تومانی آموزش و پرورش در سال۹۶
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از تعیین بودجه ۳۲ هزار میلیارد تومانی برای این وزارتخانه در سال آینده خبر داد و گفت: همه برنامه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش برخاسته از سند تحول بنیادین است.
صندوق اعتباری هنر
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر:
اشتغال حوزه فرهنگ و هنر رونق می گیرد
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد و گفت: براساس امضای تفاهم نامه این صندوق با صندوق کارآفرینی امید، این تسهیلات برای هنرمندان فراهم می شود.
بیشتر
مشاور بیمه ای مشاور بیمه ای چرا باید بیمه مشاغل آزاد را جدی گرفت ؟
براساس برآورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۶ میلیون نفر در شهرها فاقد هرگونه پوشش بیمه اجتماعی هستند و باید در مورد بیمه کردن این افراد اقدام لازم صورت بگیرد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو