تامین 24
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ Friday, June 23, 2017 الجمعة ٢٨ رمضان ١٤٣٨
اقتصاد دیجیتال
شکست برای ما پایان کار نبود!
برای پیاده‌سازی یک ایده در حوزه فناوری اطلاعات شاید تنها یک کامپیوتر کافی باشد که امروزه در همه خانه‌ها وجود دارد. سایت‌...
کارآفرینی
کارآفرینی، چالش اصلی آینده امیدبخش
بانک جهانی در تازه‌ترین برآورد خود متوسط نرخ رشد اقتصادی ایران را، در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، ۵/۴ درصد پیش‌بینی کرده...
جودکی
فعالیت کارگزارهای تأمین اجتماعی در اروپا کلید خورد
مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای مصوبه هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر برون سپاری فعالیت ها به کا...
زهرا ساعی
تامین معیشت علت امضای قراردادهای کار سفید توسط کارگران
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: کارگران برای تامین معیشت و ترس از بیکاری حاضر به امضای قراردادهای کار سفید شده‌اند.
حسن صادقی
یادداشتي از حسن صادقي
انتظارات جامعه کارگری از دولت دوازدهم
خدا را شاکریم که در مقطعی از تاریخ کشور شاهد انتخاباتی بزرگ و تاریخ‌ساز بودیم، همچون رفراندومی که از آن ندای وحدت، انسجام و منافع ملی به گوش رسید.
اقتصاد دیجیتال
گفتگو با کارآفرین برتر فناوری اطلاعات در سال ۹۵
شکست برای ما پایان کار نبود!
برای پیاده‌سازی یک ایده در حوزه فناوری اطلاعات شاید تنها یک کامپیوتر کافی باشد که امروزه در همه خانه‌ها وجود دارد. سایت‌های زیادی هم وجود دارد که برای محصول آن ایده بازاریابی می‌کنند.
اشتغال زایی زنان
کسب‌وکارهایی که زنان راه‌اندازی کرده‌اند
مهارت و خوداشتغالی، راهی برای درآمدزایی زنان
زنان در بدنه دولت حضور پررنگ‌تری داشتند، در سایر دستگاه‌ها دولتی هم شاهد رشد چشمگیر حضور زنان بودیم، از جایی خبر رسید که شهردار شده‌اند و جای دیگری دهیار. عضو شورای شهر شدند و تعداد زیادی به مجلس راه یافتند.
کارآفرینی
بیم‌وامید گزارش های بین‌المللی از آینده اقتصاد ایران
کارآفرینی، چالش اصلی آینده امیدبخش
بانک جهانی در تازه‌ترین برآورد خود متوسط نرخ رشد اقتصادی ایران را، در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، ۵/۴ درصد پیش‌بینی کرده است.
جودکی
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی :
فعالیت کارگزارهای تأمین اجتماعی در اروپا کلید خورد
مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای مصوبه هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر برون سپاری فعالیت ها به کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی مجوز فعالیت برای کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی در کشور های اتحادیه اروپا صادر شد.
صنایع دستی
مهار غول بیکاری با صنایع دستی
حدود ۷ ماه پس از انتصاب زهرا احمدی‌پور به سمت ریاست سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، او قول ایجاد حدود ۷۵‌هزار شغل را تا پایان سال ۹۶ در حوزه صنایع‌دستی داد. به اعتقاد احمدی‌پور، توجه به ظرفیت‌های صنایع‌دستی یکی از مهم‌ترین راه‌های برون‌رفت از تنگنای بیکاری در بسیاری از استان‌های محروم و کمترتوسعه‌یافته کشور است و این صنایع به استان‌های مختلف کشور امکان می‌دهد که محور‌توسعه باشند.
مشاغل صنعت ساختمان
مشاغل لاكچري صنعت ساختمان كدامند؟
با توجه به ركود بخش ساختمان و كاهش آمار شاغلان اين بخش، تنها با كمي خلاقيت و بدون نياز به سرمايه‌گذاري كلان، مي‌توان مشاغل باب ميل دانش‌آموختگان دانشگاهي را در حوزه مسكن گسترش داد.
زهرا ساعی
ساعی مطرح کرد:
تامین معیشت علت امضای قراردادهای کار سفید توسط کارگران
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: کارگران برای تامین معیشت و ترس از بیکاری حاضر به امضای قراردادهای کار سفید شده‌اند.
اشتغال فارغ التحصیلان
فارغ‌التحصیلان در قالب تعاونی‌ جذب بازار می‌شوند
معاون وزیر تعاون تاسیس تعاونی‌های دانشجویی و تعاونی‌های دانش بنیان را از جمله برنامه‌های وزارت تعاون برای اشتغال دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارآفرینان ذکر کرد.
معدن
رشد ۱۰۷ درصدي اشتغال در معادن در يك دهه اخير
آخرين آمار تفكيكي از اشتغال در حوزه معدن و همچنين آخرين اعلام مسوولان از اشتغال در اين بخش نشان مي‌دهد كه در دهه اخير در بخش معدن بيش از ١٠٧ درصد رشد اشتغال وجود داشته است.
بیشتر
مشاور بیمه ای بيكاري طرح کارورزی و بیمه بیکاری
کسانی که متقاضی استفاده از بیمه‌های خویش‌فرما (بیمه اختیاری و صاحبان حرف و مشاغل آزاد) هستند، لازم است حقوق مبنای پرداخت حق‌بیمه خود را به شعبه مربوطه اعلام کنند. این حقوق نباید از حداقل حقوق قانون کار کمتر و از سقف حقوق مبنای کسر حق‌بیمه بیشتر باشد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو