تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
عادل علایی
کارگران و تولید داخلی را دریابیم
دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص کارگران و تولید داخلی به مناسبت هفته کارگر
هفته کارگر
دستورالعمل اجرایی تامین اجتماعی برای بزرگداشت هفته کارگر ابلاغ شد
دستورالعمل اجرایی گرامیداشت هفته کار و کارگر از سوی دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به تمام واحدهای اجر...
مسعود نیلی
سياسی شدن اشتغال، تبعات سنگينی دارد
وضعيت بازار كار را امروز مي‌توان به اينگونه تصوير كرد: ورود سالانه يك ميليون نفر به بازار و ايجاد اشتغال سالانه ۶۰۰ هزار...
ربيعي
برنامه دولت برای حفظ فرصت‌های شغلی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیرکل خانه کارگر و رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران صبح امروز با حضور در جمع کارگر...
کارگاه لباس
روایت زندگی آنها که صبح تا شب در کارگاه‌های تولیدی لباس کار می‌کنند
کوک‌زدن به رخت زندگی
آنها که سابقه کارشان بیشتر باشد یا بهتر بتوانند جواب ارباب‌رجوع‌ را بدهند در اتاق پشتی مغازه می‌نشینند و تندتند عرض پارچه‌ها را به طول وصل می‌کنند.
عادل علایی
کارگران و تولید داخلی را دریابیم
دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص کارگران و تولید داخلی به مناسبت هفته کارگر
ادراکی
یادداشتی از بهروز ادراکی
کارگران ستون آبادانی کشورند
جامعه کارگری نسبت به انقلاب و نظام اسلامی در طول ٣٨ سال گذشته علی رغم هجمه‌های بسیار دشمنان وفادار و ثابت قدم است و هر روز شاهد آن هستیم که با اهتمام و تلاش مضاعف این عزیزان و عجین شدن خدمت با خلاقیت زمینه ساز آبادانی، شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور فراهم آید و فرهنگ کار ایرانی و اسلامی را به عنوان عالی ترین تصویر سازندگی و تحول به منصه ظهور برسانند.
مهرداد قریب
یادداشتی از مهرداد قریب
حمایت تامین اجتماعی از تلاشگران کار و اشتغال
امید است حاصل کار وتلاش کارگران عزیز میهن اسلامی را ارج نهاده و با عزم و اراده ملی و ابراز غرور و افتخار مصرف کننده تولید داخلی و به صورت عملی قدردان تلاش شبانه روزی کارگران زحمتکش این مرز و بوم باشیم.
هفته کارگر
دستورالعمل اجرایی تامین اجتماعی برای بزرگداشت هفته کارگر ابلاغ شد
دستورالعمل اجرایی گرامیداشت هفته کار و کارگر از سوی دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به تمام واحدهای اجرایی این سازمان، ابلاغ شد.
قانون کار
نامه‌نگاري وزير براي بازگشت لايحه اصلاح قانون كار
وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با بيان اينكه براي بازگشت لايحه اصلاحيه قانون كار از مجلس به دولت براي نمايندگان نامه نوشته‌ام، گفت: اين لايحه پس از بازگشت بايد در نشست‌هاي سه جانبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گيرد.
اشتغال زایی بخش خدمات
متوسط اشتغال سالانه ۳ دولت
بررسي وضعيت بازار كار در يك دهه اخير نشان مي‌دهد، كمترين ميزان اشتغال ايجاد شده مربوط به سال‌هاي ۸۸ تا ۹۲ است كه در اين مدت، متوسط اشتغال سالانه فقط ۱۲۷ هزار و ۹۱۶ نفر به ثبت رسيده است.
علی ربیعی
وزير كار در مجلس:
سونامي بيكاران به دولت ما ارث رسيد
وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، در صحن غيرعلني مجلس حاضر شد تا به نگراني‌هاي نمايندگان در رابطه با بيكاري و معضلات مربوط به آن پاسخ دهد.
مسعود نیلی
تحليل مسعود نيلي از وعده‌هاي اشتغال‌
سياسی شدن اشتغال، تبعات سنگينی دارد
وضعيت بازار كار را امروز مي‌توان به اينگونه تصوير كرد: ورود سالانه يك ميليون نفر به بازار و ايجاد اشتغال سالانه ۶۰۰ هزار نفري آن هم در بهترين حالت. به اين ترتيب جمعيت بيكار كشور كه هم‌اكنون ٢/٣ ميليون نفر است به زودي شاهد ورود ٥ ميليون نفر فارغ‌التحصيل دانشگاهي خواهد بود.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو