تامین 24
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ Sunday, January 22, 2017 الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
اشتغال
اجاره‌بها: مهم‌ترین چالش کسب‌وکارهای خرد
مرکز پژوهش‌های مجلس پژوهشی درباره موانع تاسیس و رشد کسب‌وکارهای خرد در کشور انجام داده که بر اساس آمارهای به‌دست‌آمده «ب...
مهین
بوم‌گردی در قاسم‌آباد، کسب‌وکار من است
متولد سال ۵۹ است. فارغ‌التحصیل دانشگاه امیرکبیر اما اهل سفر بود و در سفرهایی که هرساله با دوستانش به شهرهای مختلف ایران ...
تحصیلات
وقتی تحصیلات برای موفقیت در بازار کار کافی نیست
نشریه اکونومیست در سرمقاله این هفته خود به موضوع آموزش پرداخته و به ضرب‌المثل قدیمی «زگهواره تا گور دانش بجوی» از زاویه ...
درامد
شکاف میان مزد و معیشت به ٦٨ درصد رسید
اغلب سرپرستان خانوار که براساس نرخ تعیین شده وزارت کار دستمزد می‌گیرند ٨١٢ هزار تومان درآمد دارند ولی نیاز خانواده‌شان ب...
مولاوردی
معاون رییس جمهور در امور زنان خبر داد
بالاترین رقم بیکاری دختران طی ۲۰ سال اخیر
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، گفت: بر اساس آمار سال ۹۴، تعداد ۱۰ میلیون و ۵۷۴ هزار دختر در کشور زندگی می‌کنند که ۲۷.۱ درصد از جمعیت زنان کشور را تشکیل می‌دهند.
 مریم نگهبان
دکتر مریم نگهبان، مخترع آفت‌کش‌های گیاهی:
کارآفرینان را از هزارتوی مقررات اداری نجات دهید!
معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی دیدار و گفت‌وگو با کارآفرینان و مخترعان را مورد توجه قرار داده است.
مهران امیری
کارآفرینی فرهنگ و چالش‌های پیش‌رو
کارآفرین بودن به‌تنهایی با مشکلات بسیاری همراه است. یک کارآفرین برای موفقیت و به ثمر رساندن طرح‌های مبتکرانه خود نیازمند تلاش و کوششی چندین برابر مردم عادی است.
اشتغال
بررسی ۲۰ مانع کسب‌وکار خرد را در اقتصاد ایران
اجاره‌بها: مهم‌ترین چالش کسب‌وکارهای خرد
مرکز پژوهش‌های مجلس پژوهشی درباره موانع تاسیس و رشد کسب‌وکارهای خرد در کشور انجام داده که بر اساس آمارهای به‌دست‌آمده «بالا بودن اجاره»، «رکود بازار»، «ناعادلانه بودن مالیات» و «بالا بودن میزان مالیات» چهار مانع اصلی این‌گونه کسب‌وکارها معرفی شده‌اند.
مهین
گفت‌وگو با کارآفرین حوزه گردشگری
بوم‌گردی در قاسم‌آباد، کسب‌وکار من است
متولد سال ۵۹ است. فارغ‌التحصیل دانشگاه امیرکبیر اما اهل سفر بود و در سفرهایی که هرساله با دوستانش به شهرهای مختلف ایران می‌رفت، فهمید که می‌خواهد در زمینه دیگری جدای آنچه به صورت آکادمیک خوانده است فعالیت کند و این نقطه آغاز زندگی متفاوت او بود.
کودکان کار
فعالیت ۲۵۰ هزار کودک کار در کشور
یک فعال کارگری در ارتباط با پدیده کودکان کار گفت: بخشی از مباحث مربوط به موضوع کودکان کار، ناشی از شرایط خاص اجتماعی است که در کشور ایجاد می شود و دارای ابعاد آسیب شناسی جامعه شناختی است که چرا این کودکان در خیابان ها وجود دارند و به عنوان کودکان کار محسوب می شوند .
فنی و حرفه ای
۸۰ درصد دانش آموختگان فنی وحرفه‌ای جذب بازار کار می‌شوند
رئیس دانشگاه فنی وحرفه‌ای با بیان اینکه ۸۰ درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه جذب بازار کار می شوند؛ بر نهادینه کردن آموزش های مهارتی در جامعه تاکید کرد.
بیکاری فارغ التحصیلان
قابلیت‌های جانبی مورد نیاز فارغ‌التحصیلان برای پیدا کردن شغل
بعضی قابلیت‌ها وجود دارند که علاوه بر توانایی‌های فنی و داشتن اطلاعات در هر رشته‌ای برای به دست آوردن شغل مناسب ضروری هستند.
کریم یاوری
زمینه سازی اشتغال مجدد افراد بیکار شده
وزارت کار درصدد است با معرفی افراد بیکار شده به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای زمینه افزایش مهارت آنها به منظور راه‌اندازی کسب وکار جدید را فراهم کند.
نیروی کار جوان
کارورزی لیسانسه ها به شرط بیمه و دستمزد
مصوبه امروز مجلس در خصوص جذب فارغ التحصیلان لیسانس به شکل کارورزی تنها به شرط مشخص شدن وضعیت بیمه و نحوه پرداخت حقوق آنها از سوی کارفرمایان مورد استقبال کارجویان قرار می‌گیرد.
بیشتر
مشاور بیمه ای دفترچه تامین اجتماعی شرایط پوشش بیمه تامین اجتماعی
مشمولان قانون تامین‌اجتماعی چه کسانی هستند؟ آیا مشمولان خدمات سازمان تامین اجتماعی به مشمولان قانون کار محدود می‌شود یا گروه‌های دیگری را هم در برمی‌گیرد؟
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو