تامین 24
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ Sunday, January 22, 2017 الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
نوسانات دلار
علائم پایداری در بازار ارز
روز گذشته، نوسان‌های شاخص بازار ارز برای دومین روز پیاپی در کانال ۳۸۰۰ تومان انجام شد. در حالی که دلار ابتدای دی حضور در...
اقتصاد دانش بینیان
ظرفیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان برای ایران
توجه به تولید علم و نوآوری، بخش مهمی از اقتصاد غیرنفتی آینده ایران را شکل خواهد داد. ایران می‌تواند تحقیقات تکنولوژی را ...
نمدار
عملکرد یکماهه شاخص‌های کلان اقتصاد
وزارت اقتصاد گزارش ۳۰ روزه شاخص های کلان اقتصادی در بازارهای جهانی و داخلی را ارائه کرد که طی آن هر یورو در آذرماه نسبت ...
اصناف
حمایت ۱۰ هزار میلیارد تومانی از اصناف
پیشنهادی که اتاق اصناف ایران به وزارت صنعت، معدن و تجارت داده، پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان به اصناف تولیدکننده کشور است...
بورس
شاخص سهام در دی ماه ۹/ ۰ درصد کاهش یافت
شروع سرد زمستان بورس
روز چهارشنبه پرونده بورس تهران در دی‌ماه سال جاری در شرایطی بسته شد که این بازار پس از ثبت رشد ۸/ ۴ درصدی در پاییز، شاهد رکود چشم‌گیری در معاملات خود بود. نماگر بازار سهام که آخرین روز پاییز در سطح ۸۰ هزار و ۱۲۳ واحدی قرار داشت، در آخرین روز دی ماه در سطح ۷۹ هزار و ۳۸۲ واحدی قرار گرفت.
پسابورس
معاملات اولین ماه زمستان فرابورس را بررسی کرد
افت ۳ درصدی آیفکس در دی‌ماه
پرونده فرابورس ایران در اولین ماه زمستان سال‌جاری در شرایطی بسته شد که نماگر این بازار در آخرین روز کاری این ماه در سطح ۴/ ۸۴۵واحدی قرار گرفت و با ثبت افت ۳۳درصدی معاملات دی را به پایان رساند. بر این اساس، بازدهی این بازار از ابتدای سال تاکنون به حدود ۵درصد رسید.
زیان بورس
تالار شیشه‌ای
عیارسنجی حقوقی‌ها در حمایت از بورس
شاخص کل بورس تهران روز گذشته با رشد ۱۰۲ واحدی (معادل ۱/ ۰ درصد) مواجه شد. حمایت حقوقی‌ها همچنان در برخی نمادها اثر خود را در رشد شاخص منعکس کرده است. به نظر می‌رسد حقوقی‌ها در تلاش برای ایجاد کف قیمتی در برخی از نمادها هستند. در این میان این دسته از حقوقی‌ها تحمل نزول قیمت سهم مورد نظر را به کمتر از این کف ساختگی خود ندارند. موضوعی که در برخی از نمادهای بورسی در دوره‌های کوتاه‌مدت اعمال می‌شود.
سیمان
رکود مسکن، افت صادرات
پشت صحنه گزارش‌های فصلی سیمانی‌ها
گروه سیمانی بازار سهام از سال ۹۲ همزمان با رکود بخش مسکن در داخل کشور و همچنین از دست رفتن بازار صادراتی عراق به دلیل درگیری‌های داخلی آن کشور دچار رکود چشمگیری شد. وضعیت سودآوری شرکت‌های سیمانی فعال در بورس اوراق بهادار تهران تحت تاثیر این موضوعات قرار گرفتند و بر همین اساس قیمت سهام سیمانی نیز عمدتا در یک روند نزولی قرار گرفتند.
بورس
یک هفته با تپیکس
سبز کمرنگ بازار سهام
پس از یک دوره یک ماهه افت ممتد بازار سهام، بالاخره روند منفی متوقف شد و با رشد یک درصدی طی معاملات هفته جاری، شاخص کل بالاتر از سطح ۷۹ هزار واحد قرار گرفت. بورس تهران همه روزهای هفته جاری را سبزپوش اما نه چندان پرقدرت به پایان رساند. به این ترتیب زیان متوسط سهامداران کماکان در مرز یک درصد ثبت شده تا انتظارها برای خروج از رکود و تغییر شرایط به آینده موکول شود.
نوسانات دلار
قیمت دلار در کانال ۳۸۰۰ باقی ماند؛ نوسان‌گیران خارج می‌شوند
علائم پایداری در بازار ارز
روز گذشته، نوسان‌های شاخص بازار ارز برای دومین روز پیاپی در کانال ۳۸۰۰ تومان انجام شد. در حالی که دلار ابتدای دی حضور در کانال ۴۱۰۰ دلار را تجربه کرده بود، در روزهای پایانی ماه به ۳ کانال پایین‌تر آمده است
پسته
سایه خشکسالی بر صنعت پسته ایران
منابع نفت و گاز ایران و همچنین فرش ازجمله شاخصه‌هایی است که جهان ایران را با آن می‌شناسد اما پسته باکیفیت و مرغوب ایران نیز سال‌ها یکی از محصولات شناخته‌شده ایران بوده است. تولید پسته در ایران به قرن پنجم پیش از میلاد برمی‌گردد.
اقتصاد دانش بینیان
ظرفیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان برای ایران
توجه به تولید علم و نوآوری، بخش مهمی از اقتصاد غیرنفتی آینده ایران را شکل خواهد داد. ایران می‌تواند تحقیقات تکنولوژی را در سطح عالی انجام دهد و حتی در بخش‌های نوظهور مانند نانوتک نیز این پتانسیل برای ایران وجود دارد، اما چالش اصلی تجاری‌سازی این دانش است.
نمدار
عملکرد یکماهه شاخص‌های کلان اقتصاد
وزارت اقتصاد گزارش ۳۰ روزه شاخص های کلان اقتصادی در بازارهای جهانی و داخلی را ارائه کرد که طی آن هر یورو در آذرماه نسبت به ماه قبل از آن ۴,۹ درصد رشد یافته است.
بورس
نماگر بازار سهام با حمایت حقوقی‌ها ۱۹۶ واحد رشد کرد
بازی با شاخص بورس در دقیقه ۹۰
نماگر بورس تهران که طی معاملات روز گذشته با نوسان اندک به معاملات خود ادامه می‌داد، در نیم ساعت پایانی معاملات با رشد ۱۹۶ واحدی مواجه شد و تا سطح ۷۹ هزار و ۲۸۰ واحدی صعود کرد.
بیشتر
مشاور بیمه ای دفترچه تامین اجتماعی شرایط پوشش بیمه تامین اجتماعی
مشمولان قانون تامین‌اجتماعی چه کسانی هستند؟ آیا مشمولان خدمات سازمان تامین اجتماعی به مشمولان قانون کار محدود می‌شود یا گروه‌های دیگری را هم در برمی‌گیرد؟
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو