تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
عسلویه؛ نماد کار و اراده ایرانی
افتتاح پنج فاز جدید در پارس جنوبی، که میزان برداشت ما را از این حوزه انرژی به بالاتر از برداشت روزانه کشور قطر رسانده، آ...
صندوق بین المللی پول
رشد اقتصادی ۳.۳ درصدی و تورم ۱۱.۲ درصدی ایران در سال ۲۰۱۷
صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین گزارش دورنمای اقتصاد جهانی، پیش بینی خود را از نرخ رشد تولید ناخالص داخلی واقعی، تورم و...
 انجمن خبرنگاران و نويسندگان بازار سرمايه
انجمن خبرنگاران بازار سرمايه تشکیل شد
نخستين مجمع عمومي انجمن خبرنگاران و نويسندگان بازار سرمايه در آستانه ميلاد اميرالمومنين علي عليه السلام با حضور خبرنگارا...
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
بررسی ابعاد مختلف درآمد و اشتغال‌زایی ناشی از افتتاح پنج فاز پارس جنوبی
عسلویه؛ نماد کار و اراده ایرانی
افتتاح پنج فاز جدید در پارس جنوبی، که میزان برداشت ما را از این حوزه انرژی به بالاتر از برداشت روزانه کشور قطر رسانده، آن هم با وجود این امر که قطر ۱۰ سال پیش از ما به این کار مبادرت ورزیده، هم به دلیل صیانت از منابع ملی و هم با توجه به افزایش چشمگیر درآمد ملی اقدامی پسندیده و نیکو بود که برخلاف برخی خبرسازی‌ها و نظرات غیرکارشناسی از توجه و نگاه عمیق دولت به نیروها و توان داخلی خبر می‌دهد.
پالایشگاه ستاره خلیج فارس
یادداشتي از رضا پديدار
پارس جنوبی، ناجی اقتصاد ایران از بحران اشتغال
با افتتاح پنج فاز و طرح توسعه نفتی در هفته گذشته، حدود ۱۵۰ میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور افزوده شد. اما عملکرد دولت یازدهم در پارس جنوبی به این شش فاز خلاصه نمی‌شود. پیش از این نیز همین دولت سه فاز ۱۲، ۱۵ و ۱۶ را به طور رسمی افتتاح کرده بود. فاز ۱۲ با تولید تقریبا ۸۰ میلیون مترمکعب گازترش در هر روز، معادل سه فاز استاندارد است و با احتساب این موضوع، پنج فاز در سه سال اخیر افتتاح شد.
شرکا
یادداشتي از حمیدرضا برادران شرکا
فرصت‌های ازدست‌رفته، فرصت‌های پیش‌رو
اگر واقعا به فکر نسل آینده هستیم و می‌خواهیم به صورت جدی، بخشی از درآمد نفتمان را پس‌انداز کنیم، نباید درآمدهای نفتی مبنای هزینه کشور باشد و در امور جاری هزینه شود.
صنایع
پایان ماه‌عسل همسایه جنوبی!
بعد از دوازده سال و با افتتاح فازهای جدید پارس‌جنوبی، تولید گاز ایران با رقیبش برابر شده است.
آب مجازی
بهره وری تولید گندم در دولت یازدهم ۲ برابر شد
چند سالی است که موضوعی به نام آب مجازی شنیده می‌شود. آب مجازی مقدار آبی است که یک کالا یا یک فرآورده کشاورزی طی فرآیند تولید مصرف می‌کند تا به مرحله تکامل برسد و مقدار آن معادل جمع کل آب مصرفی در مراحل مختلف زنجیره تولید از لحظه شروع تا پایان است.
مهدی پورقاضی
رشد سرمایه گذاری پس از برجام
شرایط سرمایه گذاری بعد از برجام بهبود یافته و ارتباطی که با خارجی ها برقرار شد، موجب گردید تا فضای امن‌تری برای سرمایه گذاران ایجاد شود.
بورس
جنب پل حافظ
رشدهای محتاط بورس تهران
بورس اوراق بهادار تهران روز دوشنبه پیش از تعطیلی عید مبعث شرایط متعادلی را تجربه کرد که در آن شاخص کل با رشد ۳۵واحدی به رقم ۷۹هزار و ۴۲۶۶واحد رسید.
بورس
۳ سیگنال کاهش ریسک‌پذیری در بورس رصد شد
سهامداران در فاز دیده‌بانی
شاخص بورس تهران طی معاملات روز دوشنبه با رشد اندک ۳۵واحدی به عدد ۷۹ هزار و ۴۲۶ واحد رسید.
بورس
یک متغیر‌ سیاسی در معادله اقتصاد بررسی شد
بورس و انتخابات
پدیده‌های سیاسی همواره بر جهت‌گیری اقتصاد کشور و بازارها موثر بوده‌اند . متغیر‌های سیاسی در معادله اقتصاد با توجه به ساختار اقتصادی و سیاسی هر کشور تاثیر خاص خود را دارند.
ریسک در بورس
هیجان بازار با دو اقدام کاهش یافت
هواشناسی ریسک در بورس
در حالی بیش از یک ماه از سال ۹۶ را پشت‌سر می‌گذاریم که شاخص کل بورس تهران فقط یک روز با افت مواجه شده است. به این ترتیب، بازدهی بازار سهام از ابتدای سال به مرز ۳ درصد نزدیک شده است.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو