تامین 24
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ Friday, June 23, 2017 الجمعة ٢٨ رمضان ١٤٣٨
حجت الله میرزایی
شرح حال اهالی کسب‌ وکار
معاونت اقتصادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در پژوهشی به بررسی مهم‌ترین عوامل رکودساز در فضای کسب‌وکار پرداخته است. ا...
بازار بورس
تداوم حمایت حقوقی‌ها در بازار سهام
بورس اوراق بهادار تهران هفته‌ گذشته اولین هفته نزولی از ابتدای سال را رقم زد. برهمین اساس شاخص کل بازار سهام با افت ۸/ ۰...
سرمایه گذاری
سرمایه‌گذاران خارجی و پایان تردید‌ها
ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای خاورمیانه همواره زیر نظر فعالان بازار جهانی و سرمایه‌گذاران بین‌المللی قرار دا...
مهدوی عادلی
کاهش فاصله طبقاتی با اشتغال پایدار
محمد حسین مهدوی عادلی، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: باید بیش از گذشته، برای ایجاد اشتغال پایدار، رسیدگی به ا...
بورس
جنب پل حافظ
توقف شکننده روند نزولی بورس
بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد توقف روند افت شاخص کل و رشد اندک ۸۸واحدی این نماگر بود.
بازار بورس
مقایسه افت و خیز سهام با بازارهای جهانی
رکودهای متفاوت در بورس تهران
یکی از تفاوت‌های مهم بورس تهران با بورس‌های جهانی آن است که در این بازار، رابطه مستقیمی میان حرکت شاخص و حجم معاملات وجود دارد. به این ترتیب، در شرایط افت قیمت‌ها در بورس تهران، مشارکت معامله‌گران نیز به شدت کاهش پیدا می‌کند.
نقدشوندگی بورس
جنب پل حافظ
عقب نشینی سهامداران بی انگیزه
بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته همچنان در مسیر افت قیمت‌ها حرکت کرد و در نهایت افت ۱۳۱ واحدی (معادل ۱۶/ ۰۰ درصد) شاخص کل را به خود دید.در بازار دیروز همچنان بازار بدون انگیزه بود. امری که در سایه کمبود نقدینگی و تداوم ابهام‌ها موجب شده است، خریدار عمده‌ای در بازار وجود نداشته باشد.
بازار بورس
نقطه چرخش رکود بازار کجاست؟
دوراهی تردید در بورس تهران
شاخص کل بورس تهران در ادامه ریزش روزهای اخیر، روز گذشته با افت ۱۳۱ واحدی (معادل ۱۶/ ۰ درصد) مواجه شد. طی هفته‌های اخیر ریزش شدید ارزش معاملات به سطوح کمتر از ۸۰ میلیارد تومان، به سیطره یک فضای رکودی در بازار سهام انجامیده است.
فرابورس
نماگر فرابورس ایران کانال ۹۰۰ واحدی را ترک کرد
نزول یک درصدی آیفکس
فرابورس ایران معاملات روز گذشته را با افت قابل توجه ۱/ ۹ واحدی به پایان رساند تا در پایین‌ترین سطح از ۲۰ فروردین ماه قرار گیرد.
مختصات جهانی برای گروه های بورسی
شاخص بازار سهام نزولی شد
حرکت معکوس ارز و بورس
بورس تهران پس از یک دوره رونق در دو ماه ابتدای سال، از ابتدای خرداد و به‌دنبال فروکش هیجانات مربوط به انتخابات ریاست‌جمهوری، روندی اصلاحی در پیش گرفته است؛ به‌طوری‌که روز گذشته با ریزش ۲۹۵ واحدی، شاخص کل سهام کانال ۷۹ هزار واحدی را نیز واگذار کرد.
بابک زنجانی
حساب پولي زنجاني در يك بانك ژاپني، از ادعا تا واقعيت
پول‌هاي متهم نفتي كجاست؟
وجود پول در يكي از بانك‌هاي توكيو، جديدترين ادعاي بابك زنجاني است. متهم نفتي پس از اينكه بارها مبدا پول‌هاي حاصل از فروش نفت ايران را بانك‌هاي خارج از كشور اعلام كرد، اين‌بار از پايتخت ژاپن به عنوان يكي از اين مبادي ياد مي‌كند.
بورس
جنب پل حافظ
تداوم عقب‌نشینی شاخص سهام
عقب‌نشینی شاخص کل بورس اوراق بهادار دیروز نیز ادامه یافت. نماگر بازار سهام با افت چند روز اخیر در حال نزدیک شدن به مرز روانی ۷۹هزار واحد است.
بورس
شاخص سهام ۱۸۱ واحد افت کرد
موج ناپایدار سفته‌بازان سهام
نماگر بورس تهران معاملات اولین روز از هفته جاری را با افت ۱۸۱ واحدی به پایان رساند و در سطح ۷۹ هزار و ۲۸۵ واحد قرار گرفت.
بورس
همگام با بازیگران بازار
تکرار خرید بازیگردانان سهام
بورس تهران هفته گذشته را با ثبت زیان ۴/ ۰ درصدی به پایان برد تا بازدهی این بازار در سال ۹۶ به ۹/ ۲ درصد برسد.
بیشتر
مشاور بیمه ای بيكاري طرح کارورزی و بیمه بیکاری
کسانی که متقاضی استفاده از بیمه‌های خویش‌فرما (بیمه اختیاری و صاحبان حرف و مشاغل آزاد) هستند، لازم است حقوق مبنای پرداخت حق‌بیمه خود را به شعبه مربوطه اعلام کنند. این حقوق نباید از حداقل حقوق قانون کار کمتر و از سقف حقوق مبنای کسر حق‌بیمه بیشتر باشد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو