تامین 24
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ Monday, March 27, 2017 الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨
بانک رفاه
تعطیل شد
۴۲۰ مرکز عرضه قلیان در کشور تعطیل شد
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: براساس برنامه ریزی از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تاکنو...
همتی
بهبود مداوم و ارتقای مستمر کیفیت خدمات درمانی
نتایج نظرسنجی‌های به عمل آمده طی سال‌های ٩١ تا ٩٥، حاکی از سیر صعودی میزان رضایتمندی مراجعان به مراکز درمانی ملکی است که...
حذف دفترچه
حذف دفترچه بیمه قابل تسری به تمام نظام درمانی است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از به ثمر رسیدن فعالیتها در بهره برداری از فن آوری اطلاعات خبر داد و گفت: زیرساخت ها برای...
محمد تقی خسروانی مقدم
آماده‌باش اورژانس تامین اجتماعی تهران در چهارشنبه سوری
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران با تاکید بر اینکه تمامی بیمارستان‌های تابعه اداره ‌کل درمان استان تهران در دو مقط...
طرح سلامت
نتایج سیاست‌های وزارت بهداشت درباره نظام سلامت چیست؟
عواقب گریز از نظارت
مواجهه طرح تحول سلامت با بحران‌های مالی و اختلاف وزارت بهداشت با بیمه‌های اجتماعی، به تشدید واکنش‌ها و بیانات فعالان و مسئولان مختلف این حوزه منجر شده است.
ليلا خدري
رشد ٣٤ درصدی زایمان طبیعی در بیمارستان تامین اجتماعی بندرعباس
مدیردرمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: تعداد تخت‌های فعال مراکز درمانی تابعه این مدیریت در سال ٩٥ نسبت به سال ٩٤، ٢٧ درصد و زایمان طبیعی در ۱۰ ماهه سال ٩٥ نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣٤ درصد رشد داشته است.
طرح تحول سلامت
آری به طرح تحول سلامت نه، به خصوصی‌سازی
ماه گذشته، سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت و درمان در حاشیه اجلاس رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در جمع خبرنگاران در وزارت بهداشت گفت: «تصدی خدمات سلامت به وسیله وزارت بهداشت باعث می‌شود مدیریت و نظارت با مشکل مواجه شود،
تعطیل شد
مسئول مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت:
۴۲۰ مرکز عرضه قلیان در کشور تعطیل شد
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: براساس برنامه ریزی از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تاکنون در مجموع ۴۲۰ مرکز عرضه قلیان در کشور تعطیل شد.
اسهال
راه‌های پیشگیری از ابتلا به «اسهال مسافرتی»
یکی از مهم‌ترین سوال‌ها درباره بیماری اسهال مسافران (اسهال در سفر)، این است که چگونه می‌توان از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد؟
همتی
بهبود مداوم و ارتقای مستمر کیفیت خدمات درمانی
نتایج نظرسنجی‌های به عمل آمده طی سال‌های ٩١ تا ٩٥، حاکی از سیر صعودی میزان رضایتمندی مراجعان به مراکز درمانی ملکی است که از میانگین ٦٢/٨٠ به میزان ٢٠/٨٥ درصد رسیده و نشانگر هدف‌گذاری‌های صحیح، برنامه‌ریزی‌های مناسب و اجرای مطلوب برنامه‌ها است.
دفترچه
مسیر پر فراز و نشیب درمان در سال ۹۵
حذف دفترچه‌ها: تحقق یک آرزو
نهضت ارتقای هتلینگ در مراکز ملکی را می‌توان دیگر اقدام مهم و راهبردی تامین اجتماعی در سال جاری دانست.
رضا کاشف
یادداشتی از رضا کاشف
اولویت‌های درمانی تامین‌اجتماعی در سال ۹۶
در سال ۹۵، حذف دفترچه بیمه‌ها در مراکز ملکی تامین‌اجتماعی محقق شد که این اتفاق را باید دستاوردی بزرگ برای این سازمان به حساب آورد.
حذف دفترچه
در جشن حذف دفترچه بیمه مطرح شد؛
حذف دفترچه بیمه قابل تسری به تمام نظام درمانی است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از به ثمر رسیدن فعالیتها در بهره برداری از فن آوری اطلاعات خبر داد و گفت: زیرساخت ها برای حذف دفترچه در حوزه فن آوری اطلاعات ایجاد شده و می توان برنامه حذف دفترچه را در کوتاه ترین زمان ممکن به مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی در کل کشور تسری داد.
چارشنبه سوری
مراجعه ۱۵۰ مصدوم حوادث چهارشنبه سوری به مراکز درمانی تامین اجتماعی تهران
رئیس اورژانس اداره کل درمان استان تهران گفت: جمع آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در سطح استان تهران که به مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه کردند ١٥٠ نفر بوده است.
بیشتر
مشاور بیمه ای عیدی و سنوات۹۵
همه آنچه باید درباره عیدی و سنوات سال ۹۵ بدانید
در انتهای سال هستیم و سوالات متعددی در مورد عیدی کارگری و سنوات پایان خدمت به دستمان رسیده که تلاش کرده‌ایم با پاسخ دادن به مهم‌ترین آن‌ها در این شماره به دغدغه‌های مربوط به این موارد که از قضا در اسفندماه فراگیری زیادی هم دارند بپردازیم.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو