تامین 24
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ Friday, June 23, 2017 الجمعة ٢٨ رمضان ١٤٣٨
حسین نحوی نزاد
مستمری مددجویان بهزیستی در قالب اجرای برنامه ششم توسعه واریز می شود
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش مستمری مددجویان این سازمان گفت: مستمری مددجویان بهزیستی در قالب اج...
درمانگاه هلا احمر
افزایش درمانگاه‌های هلال احمر ایران در عراق در ایام نوروز
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر ایران در عراق با اشاره به افزایش تعداد درمانگاه‌های هلال احمر ایران در عراق گفت...
فرزندخواندگی
رئیس سازمان بهزیستی:
تنها۲۰درصد کودکان شرایط واگذاری به خانواده را دارند
رئیس سازمان بهزیستی کشوراعلام کرد که ١٦٠٠ متقاضی فرزندخواندگی، ٩٠٠ شیرخوار در کشور وجود دارد.
سالمندان
اجرای طرح ارزیابی سلامت میانسالان و سالمندان در کشور
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های بنیاد شهید و امورایثارگران از انجام طرح مطالعاتی «ارزیابی جامع سلامت میانسالان و سالمندان» با همکاری مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی خبر داد.
کمیته امداد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران مطرح کرد
بهره مندی ۲ هزار خانواده زندانی از خدمات حمایتی کمیته امداد
خانواده زندانیان از تمامی خدمات کمیته امداد مانند مستمری، پوشش بیمه ای و خدمات درمانی،مشوق‌های تحصیلی،تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کارگشایی برخوردار می شوند؛ اولویت اصلی کمیته امداد برای خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد نیازمند، کاهش آسیب در این خانواده ها از طریق برنامه های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره است.
ربیعی
وزیر رفاه خبر داد
افزایش ۵ برابری حداقل پرداختی به مددجویان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شناسایی خانوارهای نیازمند به صورت پایلوت شروع شده است گفت: باید تاکید کنیم سیاست‌های حمایتی مقطعی نیست و ادامه می یابد و جزو سیاستهای دائمی دولت دوازدهم است.
مولاوردی
مولاوردی تشریح کرد
راهکاری برای رفع ایراد «ازدواج فرزندخوانده با سرپرست»
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده درباره ایرادات مطرح شده پیرامون ازدواج فرزندخوانده با سرپرست گفت: لایحه‌ای در دولت برای حذف تبصره ماده ۲۶ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست در دست اقدام است و به مراحل نهایی رسیده است. با حذف تبصره مذکور، این مشکل هم با توجه به انتقادات جدی که به آن مطرح بود، حل می‌شود.
فرش بافی
مددجویان کمیته امداد ۱۲۰ هزار متر مربع فرش دستباف تولید کردند
قائم مقام معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد به تشریح طرح‌های اجرا شده در حوزه صنایع دستی، فرش و گلیم توسط مددجویان کمیته امداد پرداخت.
کمیته امداد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران خبر داد
افتتاح بازارچه مددجویان کمیته‌امداد در مترو آزادی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: بازارچه تولیدات خودکفایی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در قالب ۵۰ غرفه در زیرگذر شهید لشکری مترو آزادی افتتاح شد.
کنگره بین المللی دانش اعتیاد
دهه سوم شهریور؛
تهران میزبان کنگره بین المللی دانش اعتیاد
معاون پیشگیری و اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از برگزاری یازدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد از ۲۲ تا ۲۴ شهریورماه خبر داد و گفت: در این کنگره جایزه های ویژه ای نیز به مقالات منتخب اعطا می شود.
سازمان بهزیستی
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی:
بهزیستی به سازمان ملی تبدیل شود
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: با توجه به اهمیت موضوعات اجتماعی و لزوم کاهش آسیب های اجتماعی، ضروری است تا سازمان بهزیستی کشور به سازمان ملی بهزیستی ارتقا یابد تا قدرت چانه زنی و مطالبه گری را داشته باشد.
زنان سرپرست خانوار
مشاور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي:
روند توانمندسازي زنان بايد ادامه‌دار باشد
توانمندسازي زنان تنها به معناي آموزش و مهارت‌آموزي به زنان سرپرست خانوار نيست چرا كه بايد به بازاري براي فروش توليدات‌شان نيز فكر كرد.
بیشتر
مشاور بیمه ای بيكاري طرح کارورزی و بیمه بیکاری
کسانی که متقاضی استفاده از بیمه‌های خویش‌فرما (بیمه اختیاری و صاحبان حرف و مشاغل آزاد) هستند، لازم است حقوق مبنای پرداخت حق‌بیمه خود را به شعبه مربوطه اعلام کنند. این حقوق نباید از حداقل حقوق قانون کار کمتر و از سقف حقوق مبنای کسر حق‌بیمه بیشتر باشد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو