تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
حسین نحوی نزاد
مستمری مددجویان بهزیستی در قالب اجرای برنامه ششم توسعه واریز می شود
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش مستمری مددجویان این سازمان گفت: مستمری مددجویان بهزیستی در قالب اج...
درمانگاه هلا احمر
افزایش درمانگاه‌های هلال احمر ایران در عراق در ایام نوروز
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر ایران در عراق با اشاره به افزایش تعداد درمانگاه‌های هلال احمر ایران در عراق گفت...
اورانس
شماره تلفن‌هاي ضروری پزشکی و درمانی برای مسافران نوروزی
شماره‌ تلفن‌ها، سایت‌ها و نرم افزارهایی که از سوی سازمان هلال احمر اعلام شده است، می‌تواند به مسافران نوروزی کمک کند تا ...
اورژانس ۱۲۳
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی:
۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید ایجاد می شود
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: مقرر شده تا در سال جاری، ۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر تاسیس شود و بودجه نسبتا خوبی را برای آن در نظر گرفته اند.
کمیته امداد
مشارکت ۲۹۰میلیارد تومانی ایرانیان در پرداخت صدقه
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد ضمن بیان گزارشی از میزان کمک های مردمی به نیازمندان، مشارکت نیکوکاران در طرح‌های مشارکتی کمیته امداد را اقدامی مطلوب در جهت گره‌گشایی از مشکلات مددجویان عنوان کرد.
تلگرام
قابلیت صوتی تلگرام در کاهش هزینه های ارتباطی معلولان
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به قابلیت جدید نرم‌افزار تلگرام برای برقراری ارتباط صوتی رایگان، گفت: این قابلیت می‌تواند کمک بسیار بزرگی هم از جهت مادی و هم از جهت معنوی به مددجویان بهزیستی داشته باشد زیرا در سبد هزینه‌های این افراد، مبلغی برای هزینه‌های ارتباطی آنها تعلق دارد که این قابلیت می‌تواند منجر به کاهش این هزینه‌ها شود و از طرفی بازه ارتباطی مددجویان را گسترش دهد.
مولاوردی
مشکلات اجرایی و اعتباری قانون «افزایش مرخصی زایمان» بررسی می شود
با توجه به اینکه زنان شاغل در بخش خصوصی نیز نیازمند و متقاضی بهره‌مندی از اجرای قانون هستند، طی نشست هایی با مسئوان این بخش راهکارهای اجرایی شدن قانون در این حوزه نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
لایحه قانون کار
نشست ویژه دولت برای بازگشت لایحه اصلاح قانون کار
پس از درخواست‌های مکرر گروه‌های کارگری مبنی بر بازگشت لایحه اصلاح قانون کار از مجلس، سرانجام امروز درباره این موضوع در جلسه کمیسیون اجتماعی دولت تصمیم‌گیری می‌شود.
ترافیک تهران
سالي ۲۰۰ ساعت «عمر» تهراني‌ها در ترافيك تلف مي‌شود
رييس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران با اعلام اينكه ازدحام و شلوغي نه تنها باعث افزايش ترافيك، تشديد آلودگي هوا، به مخاطره افتادن محيط زيست شهر تهران، ورود خسارات مالي و صدمات جاني به شهروندان شده بلكه موجب تلف شدن بخش قابل توجهي از وقت تهراني‌ها در ترددهاي روزانه شده است.
کودکان کار و خیابان
پنجشنبه بد برای کودکان کار
همه چیز درکمتر از ١٣ساعت اتفاق افتاد. نامه پلیس امنیت ساعت ٨ شب به نظافتچی تحویل داده شد و ٩ صبح روز جمعه، ٣ مأمور پلیس امنیت با حکمی در دست، آمدند و ساختمان را تخلیه کرده و روی درش را برچسب زدند: «ساختمان جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان پاسگاه نعمت‌آباد پلمپ شد».
روزبه کردونی
نزاع و درگیری در کشور ١٩ درصد کاهش یافت
مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت رفاه گفت: دولت تدبیرتوجه ویژه‌ای به مقوله کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته است.
محسنی بندپی
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
پوشش دهی ۱۵۰ هزار معلول جدید در کشور توسط بهزیستی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۱۵۰ هزار معلول جدید پشت نوبت سال آینده در سراسر کشور زیر پوشش بهزیستی قرار خواهند گرفت.
شهلا کاظمی پور
يادداشتي از شهلا كاظمي پور
سالمندی در ایران؛ علاج واقعه قبل از وقوع
بر اساس مقایسه‌های دقیقی که از گزیده نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ انجام داده‌ام، جمعیت ۶۵ سال و بالاتر ایران از ۷/۵ به ۶ درصد رسیده است.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو