تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
جشنواره هفته کارگر
افزایش مستمری کارگران بازنشسته بیش از شاغلان
دکتر سید تقی نوربخش گفت: امسال افزایش نرخ مستمری بازنشستگان بیش از شاغلان خواهد بود و بر این اساس، آن چه برای شاغلان در ...
زدا
آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امرو...
اعتصامی
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی ...
كارگر
مشاور پاسخ می‌دهد
اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
بازنشستگی
بازار داغ بازنشستگی خصوصی در منطقه
آمارهای رسمی سازمان ملل حاکی از آن است که تا یک دهه دیگر تعداد افراد بالای ۶۵ سال، که سالمند شناخته می‌شوند، در منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه به بیش از ۳۲ میلیون نفر می‌رسد و زمان آن رسیده که شرکت‌های فعال در بازار بیمه به سوی ارائه بسته‌های جامع‌تر بیمه‌نامه‌های خصوصی بازنشستگی گام بردارند.
تحول سلامت
راهكار حل اختلاف ها
خریدار و فروشنده نظام سلامت را یکی نکنیم!
اجرای سیاست‌های کلی نظام سلامت در سال ۹۶ می‌تواند عمده اختلاف‌های مالی و غیرمالی بین بیمه‌ها و تولیت نظام سلامت را حل کند.
جشنواره هفته کارگر
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
افزایش مستمری کارگران بازنشسته بیش از شاغلان
دکتر سید تقی نوربخش گفت: امسال افزایش نرخ مستمری بازنشستگان بیش از شاغلان خواهد بود و بر این اساس، آن چه برای شاغلان در نظر گرفته می شود برای بازنشستگان نیز در نظر گرفته خواهد شد.
زدا
آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امروز ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: اگر کارفرمایانی بدهکار تاکنون برای پرداخت و یا تعیین تکلیف بدهی شان به شعب تامین اجتماعی مراجعه نکرده اند، فقط تا آخرین ساعت اداری امروز فرصت دارند.
اعتصامی
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان و با همکاری مدیران بیمه ای و درمان کلیه استان ها در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
همایش فنی و درآمد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
هسته اصلی سازمان تامین اجتماعی بخش بیمه ای است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سال گذشته این سازمان ٤٢ هزار میلیارد تومان در بخش مستمری ها هزینه کرد، گفت: سازمان تامین اجتماعی در سال جاری ٥٢ هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت می کند.
اسلامیان
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:
حداقل حقوق بازنشستگان یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان شد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به ترمیم ۳۲ درصدی حقوق بازنشستگان در چهار سال اخیر گفت: سال گذشته با تصویب بودجه ۶۰۰ میلیارد تومانی حداقل حقوق را از ۷۵۰ هزار تومان به ۹۰۰ هزار تومان و امسال نیز با تزریق بودجه ۲۲۰۰ میلیارد تومانی، کف حقوق بازنشستگان را به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رساندیم
نوربخش
حفظ و ارتقای اندوخته های کارگران سیاست راهبردی «تامین اجتماعی»
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیام تبریکی هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و تلاشگر و مردم تبریک گفت.
شوکت
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد
هزینه ۷۰ درصد بودجه تامین اجتماعی برای پرداخت مستمری
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه تامین اجتماعی گفت: دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو