تامین 24
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ Monday, March 27, 2017 الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨
بانک رفاه
بازنشستگان
مهلت پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان کشوری تمديد شد
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت پذیرش اسناد قرارداد سال گذشته ۹۵-۹۴، به مدت دو ماه و تا پایا...
صندوق بازنشستگی
مروری بر تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری+ نرخ خدمات
هر ساله بیمه تکمیلی درمان برای حدود دو میلیون نفر از بازنشستگان و افراد تحت تکفل آن‌ها اجرا می‌شود و شرکت آتیه سازان حاف...
نوربخش
همه باهم برای سازمان تامین اجتماعی بیاندیشیم
در دنیای امروز، منابع انسانی مهم ترین و اصلی ترین رکن اساسی هر سازمان و نهادی است و بی توجهی به این امر نشانگر واپس گرای...
کربلا
اعزام کارکنان سازمان تامین اجتماعی به مناطق عملیاتی جنوب کشور
کارکنان سازمان تامین اجتماعی از ستاد مرکزی به اتفاق خانواده های خود در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور...
بازنشستگان
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری:
مهلت پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان کشوری تمديد شد
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت پذیرش اسناد قرارداد سال گذشته ۹۵-۹۴، به مدت دو ماه و تا پایان فرودین امسال خبر داد.
آیت الله هاشمی
مقدمه‌ای بر پایان هفت دهه برنامه‌ریزی توسعه‌خواهانه
تأمین‌اجتماعی در برنامه‌های توسعه
با وجود کم‌توجهی کلی به مسائل تأمین‌اجتماعی در برنامه‌های عمرانی قبل از انقلاب، پس از گذر از برنامه‌های اول و دوم عمرانی روند توجه کمی و کیفی به این موضوع صعودی بود، به طوری که در برنامه ششم عمرانی - که به مرحله اجرا نرسید - به طور مفصل به آن پرداخته شده بود.
صندوق بازنشستگی
مروری بر تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری+ نرخ خدمات
هر ساله بیمه تکمیلی درمان برای حدود دو میلیون نفر از بازنشستگان و افراد تحت تکفل آن‌ها اجرا می‌شود و شرکت آتیه سازان حافظ به عنوان مجری بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری تعهدات مختلفی را ایفا می‌کند.
نوربخش
دعوت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای جشن خلاقیت
همه باهم برای سازمان تامین اجتماعی بیاندیشیم
در دنیای امروز، منابع انسانی مهم ترین و اصلی ترین رکن اساسی هر سازمان و نهادی است و بی توجهی به این امر نشانگر واپس گرایی است.
کربلا
اعزام کارکنان سازمان تامین اجتماعی به مناطق عملیاتی جنوب کشور
کارکنان سازمان تامین اجتماعی از ستاد مرکزی به اتفاق خانواده های خود در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
سازمان
تامین اجتماعی در سال ۹۵؛ از حذف دفترچه های درمانی تا ارتقای هتلینگ
سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۵ شاهد تحولات گسترده ای بود که از جمله مهمترین اقدامات آن می توان به حذف دفترچه های درمانی و ارتقای هتلینگ بیمارستان ها اشاره کرد.
جنانی
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛
شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران
مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی، شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران را تشریح کرد.
تامین
فیلم/ پیام نوروزی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی ویدئویی آغاز سال ۱۳۹۶ را به ایرانیان به ویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران، و همچنین کارفرمایان تبریک گفت.
نوربخش
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
دولت یازدهم پرداخت مستمری ها را ٨١ درصد افزایش داد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، حجم مستمری های پرداختی در سال ١٣٩٢ را ٢٠٠ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با رویکرد حمایتی دولت یازدهم، این میزان ٨١ درصد افزایش یافت.
رازک
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح خط تولید جدید داروسازی رازک خبر داد:
تولید ۶۰ قلم داروی جدید بدون سرمایه‌گذاری جدید
دکتر نوربخش: شرکت دارویی تامین به عنوان بزرگترین هلدینگ دارویی کشور مفتخر گردید برای اولین بار در کشور رکورد تولید ۶۰ قلم محصول جدید را بدون هیچگونه سرمایه‌گذاری جدید و صرفا با استفاده مناسب از پتانسیل‌های موجود و بهره‌وری بیشتر در شرکت‌های زیرمجموعه گروه دارویی تامین به نام خود ثبت کند.
بیشتر
مشاور بیمه ای عیدی و سنوات۹۵
همه آنچه باید درباره عیدی و سنوات سال ۹۵ بدانید
در انتهای سال هستیم و سوالات متعددی در مورد عیدی کارگری و سنوات پایان خدمت به دستمان رسیده که تلاش کرده‌ایم با پاسخ دادن به مهم‌ترین آن‌ها در این شماره به دغدغه‌های مربوط به این موارد که از قضا در اسفندماه فراگیری زیادی هم دارند بپردازیم.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو