تامین 24
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
فرج زاده ها
تجدید ساختار دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی
کارشناسان فنی و مهندسی صف نقش مهمی در مرحله اجرا و نظارت پروژه ها و تعمیرات اساسی دارند که متاسفانه در ادوار گذشته به دل...
حجت الله میرزایی
خروج يك ميليون زن از بازار كار
معاون اقتصادي وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي مي‌گويد بايد مصوبه اخير مجلس براي بازنشستگي پيش از موعد زنان را از دو زاويه...
شماره ۹۳ آتیه نو
شماره ۹۳ هفته نامه آتیه نو منتشر شد
نود و سومین شماره هفته نامه آتیه نو ، تنها نشریه تخصصی حوزه رفاه و تامین اجتماعی ، امروز یکم اسفند ۱۳۹۵ منتشر شد .
قران
معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن سازمان تأمین اجتماعی
برگزیدگان هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در رشته‌های حفظ، ترتیل، قرائت و مفاهیم که ب...
فرج زاده ها
مهندس فرج زاده ها خبر داد:
تجدید ساختار دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی
کارشناسان فنی و مهندسی صف نقش مهمی در مرحله اجرا و نظارت پروژه ها و تعمیرات اساسی دارند که متاسفانه در ادوار گذشته به دلایل مختلف این بدنه کارشناسی ضعیف نگه داشته شده و در مواردی در تعداد قابل توجهی از استانها فاقد کارشناسان فنی و مهندسی هستیم.
سازمان
برگزاری همایش مسئولین کارگزاری های تامین اجتماعی سراسر کشور
همایش مسئولان کارگزاری های تامین اجتماعی سراسر کشور، روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه جاری، برگزار می شود.
فرج زاده ها
مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی:
علم مهندسان ساختمان را به روز می کنیم
مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به آموزش و به‌روز کردن علم مهندسان حوزه ساختمان گفت: با هماهنگی اداره کل آموزش و تبیین دوره‌های کارآمد در حوزه صنعت ساختمان، به دنبال به‌روز کردن علم مهندسی کارشناسان هستیم تا با آموزش صحیح، تاثیرگذاری خود را در انجام وظایف محوله به نمایش بگذارند.
حافظی
یادداشتی از دکتر رحمت اله حافظی
طرح تحول سلامت در آينه نقد
اگر اين روال ادامه يابد، اين احتمال وجود دارد که منابع مورد نياز طرح تحول نظام سلامت بيش از دو سال ديگر قابل‌تأمين نباشد و بعد از اين مدت تأمين اين منابع براي دولت و مجلس کمرشکن و ‌امکان‌ناپذير خواهد بود.
محسن سرخو
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی:
وزارت بهداشت تاکنون برای کارگران کاری نکرده‌است
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: وزارت بهداشت چه امکاناتی خاصی در اختیار کارگران قرار داده که اکنون انتظار دارد از منابع کارگران برای طرح‌هایی که مربوط به خودشان است؛ استفاده کنند و همواره کارگران در این مورد از ما سوال می‌کنند.
دفترچه بیمه تامین اجتماعی
حذف دفترچه‌های کاغذی تامین اجتماعی در ۱۳ استان دیگر کلید خورد
طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی ۱۹ استان مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.
حجت الله میرزایی
معاون وزير كار نسبت به مردانه‌ترشدن بازار كار هشدار داد
خروج يك ميليون زن از بازار كار
معاون اقتصادي وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي مي‌گويد بايد مصوبه اخير مجلس براي بازنشستگي پيش از موعد زنان را از دو زاويه خرد و كلان مورد بررسي قرار داد.
ابوتارب فاضل
یادداشتی از سیدابوتراب فاضل، پژوهشگر سیاست‌گذاری
بخشی‌نگری و سلامت مردم
آذر گذشته در یادداشتی در روزنامه «شرق» به موضوع بسیار مهم «اقتصاد سلامت» به عنوان سرفصلی مجزا و مفصل در سیاست‌گذاری اجتماعی کشورها اشاره کرده بودم.
کمیسیون تلفیق
همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری در سال ۹۶
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ گفت: حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶ همسان سازی می شود.
جنانی
در شعب پایلوت ٤ و ٢٥ تامین اجتماعی تهران:
پرونده الکترونیک مستمری‌ها به مرحله اسکن رسید
کارگاه پرونده الکترونیک مستمری‌بگیران با حضور روسای ادارات و مسئولان امور فنی مستمری‌های شعب تابعه ادارات کل غرب و شرق تهران بزرگ، نمایندگان شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین و همچنین نمایندگان اداره کل امور فنی مستمری‌ها در ستاد مرکزی سازمان برگزار شد.
بیشتر
مشاور بیمه ای مشاور بیمه ای چرا باید بیمه مشاغل آزاد را جدی گرفت ؟
براساس برآورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۶ میلیون نفر در شهرها فاقد هرگونه پوشش بیمه اجتماعی هستند و باید در مورد بیمه کردن این افراد اقدام لازم صورت بگیرد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو