تامین 24
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
سهام عدالت
پرداخت سود سهام عدالت
با تصویب شورای عالی اجرای اصل ۴۴، سازمان خصوصی‌سازی مکلف شد تا زمان آزادسازی سهام عدالت، سود این سهام را از شرکتهای سرما...
رستمی
کولبران بیمه می شوند
محمدرضا رستمی از صدور ۹۰ مجوز تاسیس کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش خصوصی و افق ۳۰۰ مجوز ...
مردوخی
نقطه عطف در رونق اقتصاد کشور
بایزید مردوخی، از اقتصاددانان به نام کشور، معتقد است نمایشگاه «صندوقهای بازنشستگی، پیشران توسعه ملی» این پتانسیل را دارد...
امضای قرارداد
حرکت به سمت بین‌المللی کردن سرمایه های صندوقها
علی ربیعی در اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه» گفت: باید به سمت بین‌المللی کردن شرکت‌ها برویم تا بتو...
سهام عدالت
پرداخت سود سهام عدالت
با تصویب شورای عالی اجرای اصل ۴۴، سازمان خصوصی‌سازی مکلف شد تا زمان آزادسازی سهام عدالت، سود این سهام را از شرکتهای سرمایه‌پذیر وصول و متناسب با میزان سهام قابل تخصیص به هر فرد نسبت به پرداخت سود به مشمولین اقدام کند.
مهرداد خلیلی
یادداشت
نمایشی از جنس بالندگی
تجربه حضور در نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی، فرصتی بود تا به همگان نشان دهیم که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که در کمتر از یازده سال پیش همانند نهالی نوپا به این عرصه پا گذاشته بود، اکنون بالنده و شکوفا شده است.
رستمی
به دستور وزیر کار
کولبران بیمه می شوند
محمدرضا رستمی از صدور ۹۰ مجوز تاسیس کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش خصوصی و افق ۳۰۰ مجوز برای این طرح خبر داد و افزود: به دستور وزیر کار، حدود ۱۵ هزار کولبر مناطق مرزی کشورمان تحت پوشش این صندوق قرار خواهند گرفت.
مردوخی
ارزیابی بایزید مردوخی از گردهمایی فعالان اقتصادی صندوقهای بازنشستگی:
نقطه عطف در رونق اقتصاد کشور
بایزید مردوخی، از اقتصاددانان به نام کشور، معتقد است نمایشگاه «صندوقهای بازنشستگی، پیشران توسعه ملی» این پتانسیل را دارد که با برنامه ریزی و استراتژیهای مشخص به نقطه عطفی در خروج از تنگناهای مالی صندوقهای بازنشستگی و رونق اقتصاد کشور برسد. این نمایشگاه با حضور شرکتهای اقتصادی صندوقهای بازنشستگی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار می شود.
امضای قرارداد
وزیر رفاه خبر داد:
حرکت به سمت بین‌المللی کردن سرمایه های صندوقها
علی ربیعی در اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه» گفت: باید به سمت بین‌المللی کردن شرکت‌ها برویم تا بتوانیم صندوق‌ها را به عنوان شرکت‌هایی با بیش از ۵۰ میلیون مالک، موفق کنیم.
ثبات اقتصادی
در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی بررسی شد
اصلی ترین اولویت های اقتصاد ایران در سال ٩٦
یک استاد دانشگاه در «همایش اصلی ترین اولویت های اقتصاد ایران در سال ٩٦» با بیان اینکه تداوم مشکلات اقتصادی، آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد و این امر بسیار نگران کننده است، به هشت سال نابسامانی اقتصادی در دولت های نهم و دهم اشاره کرد و گفت: احساس رکود هنوز هم ادامه دارد. اقتصاد ایران با کمبود اکسیژن مواجه است.
صنایع
چالش های سرمایه گذاری در صندوقهای بازنشستگی چیست؟
رشد سرمایه گذاری به سود بیمه شدگان
در ایران مطابق آخرین برآوردها ارزش کل صندوقهای بازنشستگی حدود ٣٥ درصد تولید ناخالص ملی است. چنین اعداد و ارقامی علاوه بر اینکه جهت گیریهای مدیریت صندوقها در نحوه تخصیص منابع را نشان میدهد، در عین حال بیانگر تفاوت در خط مشی های سرمایه گذاری صندوقها هم هست.
ربیعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
صندوق های بازنشستگی ابزار عادلانه کردن اقتصادند
علی ربیعی: در واقع صندوق ها نوعی تقسیم عادلانه و نوعی بخش خصوصی گسترده است که آحاد مردم در آن حضور دارند و به نوعی ابزار عادلانه کردن اقتصاد به شمار می روند.
نوربخش
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه صندوقهای بازنشستگی، پیشران توسعه ملی:
سرمایه‌گذاری‌ در صندوقها رقابت با بخش خصوصی نیست
دکتر نوربخش گفت: هدف از سرمایه‌گذاری‌های یک صندوق بیمه اجتماعی رقابت با بخش خصوصی نیست و ما با مشارکت بخش خصوصی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی می‌توانیم به مهم‌ترین هدف خود از سرمایه‌گذاری‌ها، که کسب سود است دست پیدا کنیم.
بیشتر
مشاور بیمه ای مشاور بیمه ای چرا باید بیمه مشاغل آزاد را جدی گرفت ؟
براساس برآورد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۶ میلیون نفر در شهرها فاقد هرگونه پوشش بیمه اجتماعی هستند و باید در مورد بیمه کردن این افراد اقدام لازم صورت بگیرد.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو