تامین 24
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ Monday, March 27, 2017 الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨
بانک رفاه
ربیعی
صندوق های بازنشستگی نهادهای پرچم سفید هستند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق های بیمه و بازنشستگی نهادهای پرچم سفید و تامین کننده امنیت جامعه مخاطب خود هست...
ربيعي در بيجار
سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیجار
دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارخانه تولیدی کیمیا معادن سپاهان در بیجار را افتتاح کرد.
قانون کار
دولت برای تغییر لایحه اصلاح قانون کار اقدام کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید در صورتی که دولت برای بازپسگیری لایحه اصلاح قانون کار اقدامی نکند، با خات...
روحانی
اشتغال جوانان بهترین عیدی ما است
رییس‌ جمهور در مراسم افتتاح همزمان مجتمع پتروشیمی و پروژه های زیربنایی استان کردستان، توسعه تولید، جذب سرمایه و اشتغال آ...
ربیعی
صندوق های بازنشستگی نهادهای پرچم سفید هستند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق های بیمه و بازنشستگی نهادهای پرچم سفید و تامین کننده امنیت جامعه مخاطب خود هستند.
ربيعي در بيجار
سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیجار
دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارخانه تولیدی کیمیا معادن سپاهان در بیجار را افتتاح کرد.
قانون کار
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
دولت برای تغییر لایحه اصلاح قانون کار اقدام کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید در صورتی که دولت برای بازپسگیری لایحه اصلاح قانون کار اقدامی نکند، با خاتمه تعطیلات نوروزی این کمیسیون به بررسی مفاد این لایحه ادامه خواهد داد.
موسسه عالی پزوهش
نگاهی تاریخی به پیدایش موسسه عالی پژوهش تامین‌اجتماعی
خانه ای برای رفاه کارگران
در اوایل سال ۱۳۷۱ نهادی در تامین‌اجتماعی کشور به وجود آمد که طی دو دهه بعد نقش مهمی در شکل‌گیری بخش مهمی از تحقیقات اجتماعی و اقتصادی درباره جامعه ایران ایفا کرد: موسسه عالی پژوهش تامین‌اجتماعی.
روحانی
وحانی در مراسم افتتاح همزمان مجتمع پتروشیمی و پروژه‌های زیربنایی در سطح استان کردستان:
اشتغال جوانان بهترین عیدی ما است
رییس‌ جمهور در مراسم افتتاح همزمان مجتمع پتروشیمی و پروژه های زیربنایی استان کردستان، توسعه تولید، جذب سرمایه و اشتغال آفرینی را وظیفه ای همگانی دانست و با تاکید بر اینکه با فعال شدن هر صنعت و واحد تولیدی، ملت ایران خوشحال می شود، گفت: کشور در مسیر پیشرفت قرار گرفته است.
معيشت مردم
اولویت های اقتصادی ایران در سال ۹۶
ضرورت توجه دولت به بهبود وضع معیشت مردم
رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از دولت خواست تا در سال جدید در جهت بهبود وضع معیشت مردم به ویژه جامعه کارگری، ایجاد شغل برای جوانان و امنیت شغلی نیروهای کار گام بردارد.
مولاوردی
ارزيابي مولاوردی درباره سال ٩٥
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: سال ۱۳۹۵ که آغاز و فرجام آن معطر به عطر یاس نبوی و مزین به نام نامی زهرای اطهر(س) بود، فرصت مضاعفی را برای تبیین ابعاد و وجوه شخصیتی آن معیار انسانیت فراهم کرد.
عدالت اجتماعی
تحقق عدالت اجتماعی مهم ترین دستاورد دولت یازدهم
دولت تدبیر در چهار سال فعالیت در عرصه اجتماعی با برنامه ریزی و آسیب شناسی توانست به پیشرفت های فراوانی دست یابد که منشور حقوق شهروندی و طرح تحول سلامت از مهم ترین اقدام های اجتماعی در رفع مشکل های این حوزه است.
ربیعی
دستور ربیعی برای پیگیری ویژه مشکل قهرمان پارالمپیک
به‌ دنبال انعکاس مشکلات «سجاد نیک‌پرست» قهرمان پارالمپیک کشور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور پی‌گیری وضعیت این ورزشکار را صادر کرد‌.
بهرامی
نماینده تشکل‌های کارگری خطاب به رییس جمهور:
قانون کار را از مجلس پس بگیرید
نماینده تشکل‌های کارگری گفت: دکتر ربیعی تنها وزیر زنده ای هستند که به بخش ما در بهشت زهرا آمدند و با کارگران غسالخانه، صبحانه خوردند؛ آن هم در روز کارگر. بقیه وزرا با تابوت به بهشت زهرا آورده شده اند.
بیشتر
مشاور بیمه ای عیدی و سنوات۹۵
همه آنچه باید درباره عیدی و سنوات سال ۹۵ بدانید
در انتهای سال هستیم و سوالات متعددی در مورد عیدی کارگری و سنوات پایان خدمت به دستمان رسیده که تلاش کرده‌ایم با پاسخ دادن به مهم‌ترین آن‌ها در این شماره به دغدغه‌های مربوط به این موارد که از قضا در اسفندماه فراگیری زیادی هم دارند بپردازیم.
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو