تامین 24
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ Sunday, January 22, 2017 الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨
تبلیغ عکس گیف جدید برای هدر
همتی بیمه مرکزی
۲۵ درصد واحدهای پلاسکو بیمه بودند
از مجموع ۶۰۰ واحد صنفی مستقر در ساختمان پلاسکو ۱۶۰ واحد یعنی حدود ۲۵ درصد بیمه بودند و بر اساس برآوردهای تقریبی می توان ...
ربیعی
کارگران پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری ثبت‌نام کنند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه بیکاری همه کارگران حادثه دیده پلاسکو خبر داد و گفت: کارگران بیکار شده با مرا...
ربیعی در آذربایجان
توافقات بیمه ای، تامین اجتماعی و فنی - حرفه ای ایران و آذربایجان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هشت دستاورد سفر خود به جمهوری آذربایجان را تشریح کرد.
ربیعی در آذربایجان
ایران آماده ارائه تجربیات خود در عرصه تامین اجتماعی است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایران آماده است، تجربیات و توانمندی های خود در عرصه های مختلف تامین اجتماعی را به اش...
کار زنان
تبعات «بازنشستگی ۲۰ ساله زنان» بر صندوق‌های بازنشستگی
یک کارشناس حوزه رفاه و تامین‌اجتماعی با بیان اینکه مصوبه اخیر مجلس مبنی بر بازنشستگی ۲۰ ساله زنان را تبعیضی در برابر سایر کارکنان زن شاغل و حتی مردان دانست که به نوعی زنان را زودتر از بازار کار خارج می کند گفت: علاوه بر این همین حالا هم کمر صندوق بازنشستگی خم است و تعهدات دولت نسبت به صندوق‌های بازنشستگی بسیار بالا و در حال افزایش است در حالی که توانایی پرداخت تعهدات را ندارد.
همتی بیمه مرکزی
رئیس کل بیمه مرکزی:
۲۵ درصد واحدهای پلاسکو بیمه بودند
از مجموع ۶۰۰ واحد صنفی مستقر در ساختمان پلاسکو ۱۶۰ واحد یعنی حدود ۲۵ درصد بیمه بودند و بر اساس برآوردهای تقریبی می توان که کل تعهدات صنعت بیمه درباره آتش سوزی این ساختمان حدود ۴۰ میلیارد تومان است.
ربیعی
ربیعی اعلام کرد
کارگران پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری ثبت‌نام کنند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه بیکاری همه کارگران حادثه دیده پلاسکو خبر داد و گفت: کارگران بیکار شده با مراجعه به اداره کل رفاه واقع در خیابان حافظ نسبت به دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کنند.
ربیعی در آذربایجان
توافقات بیمه ای، تامین اجتماعی و فنی - حرفه ای ایران و آذربایجان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هشت دستاورد سفر خود به جمهوری آذربایجان را تشریح کرد.
ربیعی در آذربایجان
دکتر ربیعی در دیدار با معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان:
ایران آماده ارائه تجربیات خود در عرصه تامین اجتماعی است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایران آماده است، تجربیات و توانمندی های خود در عرصه های مختلف تامین اجتماعی را به اشتراک بگذارد.
اسماعیل گرجی‌پور
یادداشت
سایه‌های شک و تردید بر سر نظام جامع رفاه
در این یادداشت سعی شده از منظر اسناد بالادستی به‌خصوص ضرورت استقرار نظام چندلایه تامین‌اجتماعی، که در سیاست‌های کلی برنامه ششم ابلاغی مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است و همچنین از منظر سیاست‌های کلی سلامت، به این تصمیم پرداخته شود.
حیدری
یادداشتی از علی حیدری
گورخوابي و نظام رفاهي مطلوب
چند هفته پیش گزارشی از گورخواب‌های گورستان نصیرآباد شهریار منتشر شد و بازنشر این واقعه تلخ و واقعیت شرم‌آور در شبکه‌های اجتماعی، موجی از واکنش‌ها و سخنان را در جامعه ایجاد كرد.
حجت میرزایی
انتقاد صریح وزارت رفاه از ۲ مصوبه مجلس
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تبعات اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه بدون شرط سنی و تحمیل بار مالی ۱۰ هزار میلیارد تومانی به صندوق بازنشستگی کشوری از شورای نگهبان خواست تا اجازه تصویب نهایی این مصوبه را ندهد و با ان موافقت نکند.
مولاوردی
مولاوردی:
بازنشستگی بانوان با ۲۰ سال سابقه کار، اختیاری است
معاون رئیس جمهوری درامور زنان و خانواده با اشاره به مصوبه ۲۶ دی امسال مجلس مبنی بر بازنشستگی بانوان با ۲۰ سال سابقه کار گفت که بازنشستگی براساس این مصوبه، اختیاری و بدون محدودیت سنی است.
تامین اجتماعی
علی لاریجانی:تأمین‌‌اجتماعی باری بر دوش دولت ها نیست
رئیس مجلس در هنگام تصویب ماده ۱۳ قانون برنامه ششم توسعه کشور در صحن علنی مجلس تأکید کرد: سازمان تأمین‌‌اجتماعی باری بر دوش دولت‌ها نبوده است و باید کمک کنیم این صندوق همچنان پابرجا باشد.
بیشتر
مشاور بیمه ای دفترچه تامین اجتماعی شرایط پوشش بیمه تامین اجتماعی
مشمولان قانون تامین‌اجتماعی چه کسانی هستند؟ آیا مشمولان خدمات سازمان تامین اجتماعی به مشمولان قانون کار محدود می‌شود یا گروه‌های دیگری را هم در برمی‌گیرد؟
آرشیو
معرفی انتشارات
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو