تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
عسلویه؛ نماد کار و اراده ایرانی
افتتاح پنج فاز جدید در پارس جنوبی، که میزان برداشت ما را از این حوزه انرژی به بالاتر از برداشت روزانه کشور قطر رسانده، آ...
عادل علایی
کارگران و تولید داخلی را دریابیم
دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص کارگران و تولید داخلی به مناسبت هفته کارگر
هفته کارگر
دستورالعمل اجرایی تامین اجتماعی برای بزرگداشت هفته کارگر ابلاغ شد
دستورالعمل اجرایی گرامیداشت هفته کار و کارگر از سوی دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به تمام واحدهای اجر...
مسعود نیلی
سياسی شدن اشتغال، تبعات سنگينی دارد
وضعيت بازار كار را امروز مي‌توان به اينگونه تصوير كرد: ورود سالانه يك ميليون نفر به بازار و ايجاد اشتغال سالانه ۶۰۰ هزار...
کارگاه لباس
روایت زندگی آنها که صبح تا شب در کارگاه‌های تولیدی لباس کار می‌کنند
کوک‌زدن به رخت زندگی
آنها که سابقه کارشان بیشتر باشد یا بهتر بتوانند جواب ارباب‌رجوع‌ را بدهند در اتاق پشتی مغازه می‌نشینند و تندتند عرض پارچه‌ها را به طول وصل می‌کنند.
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
بررسی ابعاد مختلف درآمد و اشتغال‌زایی ناشی از افتتاح پنج فاز پارس جنوبی
عسلویه؛ نماد کار و اراده ایرانی
افتتاح پنج فاز جدید در پارس جنوبی، که میزان برداشت ما را از این حوزه انرژی به بالاتر از برداشت روزانه کشور قطر رسانده، آن هم با وجود این امر که قطر ۱۰ سال پیش از ما به این کار مبادرت ورزیده، هم به دلیل صیانت از منابع ملی و هم با توجه به افزایش چشمگیر درآمد ملی اقدامی پسندیده و نیکو بود که برخلاف برخی خبرسازی‌ها و نظرات غیرکارشناسی از توجه و نگاه عمیق دولت به نیروها و توان داخلی خبر می‌دهد.
پالایشگاه ستاره خلیج فارس
یادداشتي از رضا پديدار
پارس جنوبی، ناجی اقتصاد ایران از بحران اشتغال
با افتتاح پنج فاز و طرح توسعه نفتی در هفته گذشته، حدود ۱۵۰ میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور افزوده شد. اما عملکرد دولت یازدهم در پارس جنوبی به این شش فاز خلاصه نمی‌شود. پیش از این نیز همین دولت سه فاز ۱۲، ۱۵ و ۱۶ را به طور رسمی افتتاح کرده بود. فاز ۱۲ با تولید تقریبا ۸۰ میلیون مترمکعب گازترش در هر روز، معادل سه فاز استاندارد است و با احتساب این موضوع، پنج فاز در سه سال اخیر افتتاح شد.
شرکا
یادداشتي از حمیدرضا برادران شرکا
فرصت‌های ازدست‌رفته، فرصت‌های پیش‌رو
اگر واقعا به فکر نسل آینده هستیم و می‌خواهیم به صورت جدی، بخشی از درآمد نفتمان را پس‌انداز کنیم، نباید درآمدهای نفتی مبنای هزینه کشور باشد و در امور جاری هزینه شود.
صنایع
پایان ماه‌عسل همسایه جنوبی!
بعد از دوازده سال و با افتتاح فازهای جدید پارس‌جنوبی، تولید گاز ایران با رقیبش برابر شده است.
آب مجازی
بهره وری تولید گندم در دولت یازدهم ۲ برابر شد
چند سالی است که موضوعی به نام آب مجازی شنیده می‌شود. آب مجازی مقدار آبی است که یک کالا یا یک فرآورده کشاورزی طی فرآیند تولید مصرف می‌کند تا به مرحله تکامل برسد و مقدار آن معادل جمع کل آب مصرفی در مراحل مختلف زنجیره تولید از لحظه شروع تا پایان است.
مهدی پورقاضی
رشد سرمایه گذاری پس از برجام
شرایط سرمایه گذاری بعد از برجام بهبود یافته و ارتباطی که با خارجی ها برقرار شد، موجب گردید تا فضای امن‌تری برای سرمایه گذاران ایجاد شود.
عادل علایی
کارگران و تولید داخلی را دریابیم
دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص کارگران و تولید داخلی به مناسبت هفته کارگر
ادراکی
یادداشتی از بهروز ادراکی
کارگران ستون آبادانی کشورند
جامعه کارگری نسبت به انقلاب و نظام اسلامی در طول ٣٨ سال گذشته علی رغم هجمه‌های بسیار دشمنان وفادار و ثابت قدم است و هر روز شاهد آن هستیم که با اهتمام و تلاش مضاعف این عزیزان و عجین شدن خدمت با خلاقیت زمینه ساز آبادانی، شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور فراهم آید و فرهنگ کار ایرانی و اسلامی را به عنوان عالی ترین تصویر سازندگی و تحول به منصه ظهور برسانند.
مهرداد قریب
یادداشتی از مهرداد قریب
حمایت تامین اجتماعی از تلاشگران کار و اشتغال
امید است حاصل کار وتلاش کارگران عزیز میهن اسلامی را ارج نهاده و با عزم و اراده ملی و ابراز غرور و افتخار مصرف کننده تولید داخلی و به صورت عملی قدردان تلاش شبانه روزی کارگران زحمتکش این مرز و بوم باشیم.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو