تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
جشنواره هفته کارگر
افزایش مستمری کارگران بازنشسته بیش از شاغلان
دکتر سید تقی نوربخش گفت: امسال افزایش نرخ مستمری بازنشستگان بیش از شاغلان خواهد بود و بر این اساس، آن چه برای شاغلان در ...
زدا
آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امرو...
اعتصامی
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی ...
كارگر
مشاور پاسخ می‌دهد
اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
حمید تاتاری
چرا درآمد، شاخص معتبری برای تبیین فقر نیست؟
فقر قابلیتی؛ وقتی پول با رفاه مترادف نیست
اقتصاددانان اولیه همچون آدام اسمیت مسئله فقر درآمدی را مهم‌ترین مسئله‌ای می‌دانستند که با بهبود آن رفاه در جامعه افزایش خواهد یافت.
بازنشستگی
بازار داغ بازنشستگی خصوصی در منطقه
آمارهای رسمی سازمان ملل حاکی از آن است که تا یک دهه دیگر تعداد افراد بالای ۶۵ سال، که سالمند شناخته می‌شوند، در منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه به بیش از ۳۲ میلیون نفر می‌رسد و زمان آن رسیده که شرکت‌های فعال در بازار بیمه به سوی ارائه بسته‌های جامع‌تر بیمه‌نامه‌های خصوصی بازنشستگی گام بردارند.
میدری
رفاه ایرانیان هدفمند می‌شود
احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید: اطلاعات، پیش‌نیاز تحقق نظام چندلایه بیمه‌های اجتماعی است.
عزیز آذرخرداد
یادداشتي از عزیز آذرخرداد
عدالت، مهم‌ترین کارکرد بیمه‌های اجتماعی
بیمه‌های اجتماعی مبتنی بر مشارکت خود مردم می‌کوشند با کمترین اتکا به منابع دولتی، با حفظ عزت و کرامت انسان‌ها و دوری از هرگونه شائبه تحقیر و تخفیف شأن آنان، خدمات و حمایت‌های متنوعی را در بخش‌های درمانی، مستمری‌ها، مقرری‌ها و کمک‌های کوتاه‌مدت مقطعی ارائه دهند.
فقر و آموزش
یادداشت
آموزش‌، مقدم بر توانمندسازی و اعطای یارانه
بسیاری از کشورها اعطای یارانه‌ها را مقید به یکسری از آموزش‌ها می‌کنند و از آن سو نیز یارانه‌بگیران واقف هستند که این کمک‌ها محدود است.
تحول سلامت
راهكار حل اختلاف ها
خریدار و فروشنده نظام سلامت را یکی نکنیم!
اجرای سیاست‌های کلی نظام سلامت در سال ۹۶ می‌تواند عمده اختلاف‌های مالی و غیرمالی بین بیمه‌ها و تولیت نظام سلامت را حل کند.
جشنواره هفته کارگر
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
افزایش مستمری کارگران بازنشسته بیش از شاغلان
دکتر سید تقی نوربخش گفت: امسال افزایش نرخ مستمری بازنشستگان بیش از شاغلان خواهد بود و بر این اساس، آن چه برای شاغلان در نظر گرفته می شود برای بازنشستگان نیز در نظر گرفته خواهد شد.
زدا
آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امروز ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: اگر کارفرمایانی بدهکار تاکنون برای پرداخت و یا تعیین تکلیف بدهی شان به شعب تامین اجتماعی مراجعه نکرده اند، فقط تا آخرین ساعت اداری امروز فرصت دارند.
اورژانس ۱۲۳
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی:
۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید ایجاد می شود
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: مقرر شده تا در سال جاری، ۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر تاسیس شود و بودجه نسبتا خوبی را برای آن در نظر گرفته اند.
بیشتر
مشاور بیمه ای كارگر اخراج از کار چه قواعد و مقرراتی دارد؟
موضوع امنیت شغلی یکی از مباحث مهم در حوزه کار و اشتغال به شمار می‌رود.
آرشیو
آتیه 72
تلگرام تامین 24
قلمرو 16
تلگرام آتیه نو
تلگرام قلمرو