انتصاب مدیرعامل شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، محمود رجبی به عنوان مدیرعامل شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین منصوب شد.
تسهیلات سفر با قطارهای رجا به مناسبت روز ازدواج
مصادف با اول ذی‌الحجه -سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)- و به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، شرکت رجا تخفیفاتی را برای کسانی که در این ایام ازدواج می‌کنند در نظر گرفته است.
عضو کمیسیون اجتماعی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شستا:
شستا در مسیر درست قرار گرفته است
علی‌اصغر عنابستانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه دائمی دستاوردهای شستا، گفت: خوشبختانه امروز می‌توان گفت شستا در دوره جدید مدیریتی، در مسیر درست قرار گرفته و حرکت این مجموعه بزرگ اقتصادی یک حرکت اصولی و با جهت‌گیری درست است.
انتصاب مدیرعامل شرکت کار و تامین
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، حسن رستم‌زاد به عنوان عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل شرکت کار و تامین منصوب شد.
عرضه بلیط قطارهای رجا برای نیمه تابستان از 16 تیر
عرضه بلیط قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت 31 مرداد ماه 99 از ساعت 10صبح روز دوشنبه 16 تیر ماه آغاز می‌شود.
کلنگ زنی احداث پروژه فرآوری دولومیت نهاوند در استان همدان
با حضورمدیرعامل شرکت شستا، مدیرعامل شرکت صدرتامین و استاندارهمدان، مراسم کلنگ زنی شروع عملیات احداث پروژه فرآوری دولومیت نهاوند برگزار شد.
آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای رجا برای تیر ماه
فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت 31 تیر ماه 99 از ساعت 10صبح روز شنبه 24 خرداد ماه آغاز می‌شود.
اجرای طرح فاصله گذاری در قطارهای رجا
به منظور حفظ سلامت و آسایش مسافران و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می شود.
درخشش دوباره ایرانول در بین 100 شرکت برتر کشور
شرکت نفت ایرانول در بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، در میان 100 شرکت برتر ایران با 4 رتبه ارتقا خوش درخشید.
توزیع غذای گرم در مناطق سیل‌زده توسط شستا
بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) توزیع غذای گرم در میان سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را آغاز کرد.
جزئیات خروج صندوق های بازنشستگی از بنگاهداری و عرضه شرکت ها در بورس؛
خروج از بنگاهداری؛ از ابتدا تا امروز
با در نظر داشتن این نکته که ماده ۲۶ قانون برنامه پنجم توسعه بر ضرورت خروج صندوق‌های بازنشستگی از بنگاهداری تاکید دارد، این مهم بصورت ویژه شرکت های سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری را شامل می شود.
با دستور مدیرعامل انجام می‌شود؛
اعزام کاروان کمک‌های اهدائی شستا به مناطق سیل‌زده
ستاد متمرکز کمک‌رسانی به سیل‌زدگان شستا با هدف سازماندهی و هدایت کمک‌های شرکت‌های زیرمجموعه به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد.
مدیرعامل شستا تاکید کرد:
حضور در بورس مسیر ارتقای عملکرد، کارائی و شفافیت شستا
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) اظهار داشت: آگاهی بخشی، به روز رسانی و شفاف سازی برای سهامداران و ذینفعان تامین اجتماعی اهمیت بسزایی دارد.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اسماعیل لـله گانی به عنوان مدیرعامل بانک رفاه کارگران منصوب شد.
یک تصمیم جدید برای بانک رفاه
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی در مورد طرح‌ مستثنی‌ شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک‌های تجاری ‌غیردولتی بررسی می‌شود.
مدیر عامل شستا:
با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم
محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی،گفت: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم.
آمادگی رجا برای جا به جایی عزاداران سردار شهید سلیمانی
شرکت رجا ضمن تسلیت شهادت پر افتخار فرمانده رشید اسلام، سردار سلیمانی، آمادگی خود را برای جا به جایی هموطنان برای مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی اعلام کرد.
رکورد مصرف دیتا و درآمد رایتل شکسته شد
با توجه به اعلام رایتل، رکورد مصرف دیتا و درآمد روزانه این شرکت در آذر ماه سال 1398 شکسته شد.
با حکم مدیرعامل پتروشیمی فناوران؛
سرپرست پتروشیمی فارابی منصوب شد
با حکم مدیر عامل پتروشیمی فناوران به عنوان سهامدار مدیریتی شرکت پتروشیمی فارابی از شرکتهای زیرمجموعه شستا، محمود فخرایی بعنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.
در جلسه بررسی عملکرد شش ماهه تاپیکو مطرح شد؛
افزایش ۲ برابری سود خالص شرکت‌های مدیریتی تاپیکو
مدیرعامل شستا اعلام کرد: اشکالات FS طرح توسعه لاستیک بارز به زودی مرتفع و ظرف 10 روز آینده ارسال شود.
سازمان بزرگ تامین اجتماعی از یک خانواده‌ی بسیار بزرگ ۴۳ میلیونی برخوردار است؛ رایتل یکی از فرصت‌هایی است که با پای کار آمدن این جمعیت بزرگ به کارآیی می‌رسد. شرکت حمل و نقل رجا و هواپیمایی هما از جمله دیگر شرکت‌هایی هستند که می‌شود با برنامه‌ریزی و کمک‌های سازمان تامین اجتماعی بسیار بیشتر از این فعال شوند.
شمص‌تامین که به‌زودی به هلدینگ رایتل تغییر نام خواهد داد، یکی از هلدینگ‌های پیشرو شستا -شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی- در بهره‌گیری و توسعه تکنولوژی و از مجموعه‌های موثر اقتصادی سازمان تامین‌اجتماعی است.