عملکرد خوب بانک رفاه کارگران در مبارزه با کرونا و حمایت از کارکنان نظام سلامت
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بانک رفاه کارگران در بسیج ملی مبارزه با کرونا و ارائه تسهیلات و اقدامات حمایتی از کادر درمان و کارکنان نظام سلامت کشور بسیار خوب عمل کرده و شایسته تقدیر است.
پرچم بانک رفاه بر بلندای دماوند به اهتزاز درآمد
به مناسبت شصتمین سالروز تأسیس بانک رفاه، جمعی از کارکنان کوهنورد با صعود به قله دماوند، پرچم پرافتخار بانک رفاه را بر فراز این قله برافراشتند.
مدیرکل مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی:
عدالت بیمه‌ای در محاسبات متناسب‌سازی رعایت شده است
مدیرکل مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه عدالت بیمه‌ای در محاسبات متناسب‌سازی رعایت شده، می‌گوید: محاسبات صد درصد براساس شاخص‌های بیمه‌ای صورت گرفته است.
سالاری:
پرداخت تسهیلات مناسب به بازنشستگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک رفاه قرار دارد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم سالگرد تاسیس بانک رفاه کارگران، پرداخت تسهیلات مناسب به بازنشستگان را اقدامی در راستای مسئولیت اجتماعی بانک رفاه برشمرد.
حضور مدیر کل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران در شعبه شهریار
عباس اورنگ، مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران و مهندس طاهری، فرماندار شهرستان شهریار ضمن بازدید از شعبه شهریار با کارکنان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کردند.
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی:
حقوق ماه جاری مستمری بگیران براساس فرمول جدید پرداخت می‌شود
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرمول نهایی اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران براساس شاخص‌های چهارگانه مبلغ متناسب‌سازی، ضریب ترغیب، تفاوت تطبیق و کمک هزینه معیشت و مسکن طراحی شده است که مبنای محاسبه و پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از ماه جاری خواهد بود.
پاسخ به ۷۰۰ درخواست استعلام دفترچه‌های بیمه در هر ثانیه
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح روش‌های استعلام غیرحضوری اعتبار دفترچه‌‌های بیمه درمان گفت: سیستم را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که در هرثانیه به ۷۰۰ درخواست پاسخ دهیم.
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از اداره کل تامین اجتماعی کردستان
نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در بازدید از ستاد اداره کل تامین اجتماعی کردستان، خدمات الکترونیک سازمان تامین‌اجتماعی را اقدامی موثر و ارزشمند در مسیر خدمت‌رسانی به مردم دانست.
سازمان تامین اجتماعی، کارگران کشاورز را زیر پوشش بیمه قرار می‌دهد
مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه با اشاره به تعداد بالای شاغلان بخش کشاورزی در استان ضرورت افزایش پوشش بیمه‌ای آنان را یادآور شد و افزود: سازمان تامین اجتماعی با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در سال جهش تولید، ضریب نفوذ بیمه‌ای در بین شاغلان بخش کشاورزی را با همکاری و همراهی سایر دستگاه‌های استانی توسعه خواهد داد و همواره پشتیبان و در کنار آنان خواهد بود.
شماره ۲۳۸ هفته نامه آتیه‌نو منتشر شد
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» شنبه ۴ مرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.
رشد ۵ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با حضور در برنامه زنده رادیو تلویزیونی «بی‌تعارف» مرکز قم به سوال‌های مخاطبان این برنامه پاسخ گفت.
کارگزاری‌ها پیشخوان ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند
جلسه مدیران کارگزاری‌ها، روسای شعب تامین اجتماعی و مسئولان اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان برگزار شد.
از کارکنان و بازنشستگان همکار تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری تجلیل شد
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و به‌منظور قدردانی از تلاش‌های کارکنان و همکاران بازنشسته تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری مراسمی با حضور مدیر کل و کارشناسان ستاد اداره کل استان در محل شعبه فرخ‌شهر برگزار شد.
تامین اجتماعی یک سازمان بیمه‌ای است
نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
یادداشتی از حسین امیری‌گنجه
هفتاد سالگی سازمان تامین اجتماعی
سازمان تامین اجتماعی در آستانه هفتادمین سالگرد تاسیس خود قرار دارد و از جمعیت 87 میلیون نفری ایران اسلامی بیش از 43 میلیون نفر را تحت پوشش حمایت‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خود قرار داده است.
​آخرین وضعیت تصویب حق مسکن کارگری از زبان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
محمد شریعتمداری در خصوص آخرین وضعیت تصویب حق مسکن کارگری گفت: در حال حاضر این موضوع از سوی کمیسیون اقتصادی آماده طرح در صحن علنی دولت است که امیدواریم تا هفته آینده حق مسکن تصویب شود.
تقدیر از همکاری تامین اجتماعی با اصناف هرمزگان
در نشست مشترک مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با رییس اتاق اصناف بندرعباس، توسعه تعاملات مشترک مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و از همکاری‌های این سازمان بیمه‌گر با فعالان اقتصادی و صنوف مختلف در شرایط پس از شیوع کرونا قدردانی شد.
سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارفرمایان و بیمه شدگان است
نشست هم‌اندیشی مدیر کل تامین اجتماعی قزوین با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با فرماندار شهرستان رشت:
پایداری اشتغال و فعالیت کارگاه‌ها منتج به صیانت از تامین اجتماعی است
علی حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به اتفاق روسای شعب رشت با مهندس فتح‌اللهی فرماندار شهرستان دیدار و طی نشستی به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند.
عضو موظف هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، نعمت‌اله انوری به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی منصوب شد.
یک جامعه شناس معتقد است انزواگریزی انسانها به همراه پیامهای متشتت و ناتوانی دولت در مقابله با کرونا باعث شده است مردم پیامهای بهداشتی درباره کرونا را نادیده بگیرند.
«من کارگرانم» کتابی‌ست از جنس دردها و زخم‌های کارگری؛ کتابی که شاعرش معتقد است می‌خواهد راوی دردهای گروه‌های مختلفِ طبقه‌ی کارگر باشد.