روحانی اعلام کرد:
کارمندانی که ماسک نزنند، غیبت می‌خورند
رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، گفت: اگر کارمندی در سر کار ماسک نزد باید برای او غیبت زد و او را بازگرداند.
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی:
توسعه پایدار کشور در گرو سلامت جامعه و نیروی کار است
مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجان‌غربی به همراه رئیس هیات مدیره هلدینگ سلامت میلاد با فرماندار و نماینده مردم خوی و چایپاره دیدار و گفت‌وگو کردند.
پذیرش 1260 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تامین اجتماعی مازندران
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران از پذیرش 1260 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان خبر داد.
دیدار اعضای شوراهای اسلامی کار آذربایجان‌شرقی با مدیر درمان تامین اجتماعی استان
اعضای شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان‌شرقی با مدیر درمان تامین اجتماعی این استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
تقدیر سازمان بازرسی کرمان از عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان
در جلسه هم‌اندیشی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمان با تیم کارشناسی سازمان بازرسی استان، از خدمات و عملکرد این مجموعه در مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی به‌عمل آمد.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) گنبد کاووس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در راس تیم کارشناسی از بیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس بازدید کرد.
مجاهدت و فداکاری کادر درمان تامین‌اجتماعی ستودنی است
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌شمالی با حضور در مدیریت درمان تامین اجتماعی از مجموعه مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان قدردانی کرد و گفت: مجاهدت و فداکاری این مجموعه همچون برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد درخشید.
دیدار مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی با نماینده خمین
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی با نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
رضایتمندی بیمه شدگان از درمان تامین اجتماعی لرستان حائز اهمیت است
مدیر درمان تامین اجتماعی استان لرستان گفت: رضایت‌مندی بیمه شدگان از عملکرد مراکز درمانی تامین اجتماعی لرستان اهمیت بسزایی دارد.
درمان تامین اجتماعی پشتوانه بزرگی برای بیمه شدگان است
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی پشتوانه بزرگی برای بیمه شدگان است.
سرمایه تامین اجتماعی حق‌الناس و متعلق به کارگران است
نماینده محلات و دلیجان در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی گفت: سرمایه تامین اجتماعی متعلق به کارگران است و نیاز است مطالبات تامین اجتماعی توسط دولت به موقع پرداخت شود.
خراسان‌جنوبی در حوزه انتقال خون در کشور دارای رتبه‌های برتر است
مدیر کل انتقال خون خراسان‌جنوبی گفت: هرچند میزان ذخایر خونی استان تأمین کننده نیازهای مراکز درمانی است، اما با این وجود به واسطه کاهش ذخایر خونی، همچنان نیاز به اهدای خون داریم.
تقدیر نماینده وزیر بهداشت از زحمات کادر درمانی تامین اجتماعی خوزستان
نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امر مبارزه با بیماری کرونا، با مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان دیدار و از زحمات کادر درمانی این استان تقدیر کرد.
نشست مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی به همراه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و جمعی از مدیران حوزه سلامت با مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان در خصوص مسائل حوزه بهداشت و درمان دیدار و گفت‌وگو کردند.
دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با فرمانده پایگاه ششم شکاری استان
در جلسه‌ای در محل فرماندهی پایگاه ششم شکاری بوشهر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با امیر فرماندهی پایگاه ششم شکاری بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌جنوبی با نماینده بیرجند
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌جنوبی در دیدار با نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی از کمبود پزشک متخصص در بیمارستا‌ن‌های تامین اجتماعی استان خبر داد و گفت: ما به لحاظ زیرساخت رتبه نخست را در کشور داریم.
آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان سرطان از اولویت‌های استان یزد است
مدیردرمان تأمین‌اجتماعی یزد در دیدار با چهار نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، ضمن ارائه عملکرد درمان تأمین‌اجتماعی در استان، بر اولویت برنامه‌های مدیریت ‌درمان بر رفع نیاز‌های درمانی بیمه‌شدگان تاکید کرد و خواستار پیگیری نمایندگان جهت تسریع در آغاز به کار ساخت بیمارستان 150 تختخوابی سرطان استان شد.
عملکرد بیمارستان تامین اجتماعی ساوه قابل تقدیر است
حجت‌الاسلام والمسلمین سبزی، نماینده مردم ساوه و زرندیه در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی از عملکرد و خدمات بیمارستان شهید دکتر چمران در بحران شیوع کرونا قدردانی کرد.
دیدار استاندار بوشهر با مدیران تامین اجتماعی استان
استاندار بوشهر با مدیران درمان و بیمه تامین اجتماعی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
سازمان تأمین اجتماعی خدمات شایسته‌ای در بخش درمان ارائه می‌کند
مدیر کل بازرسی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی خدمات شایسته‌ای در بخش درمان ارائه می‌کند، گفت: گسترش ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک علاوه بر رفاه و رضایت مخاطبان، سبب شفافیت و کاهش سوء‌استفاده‌های احتمالی خواهد شد.