پاسخ به ۷۰۰ درخواست استعلام دفترچه‌های بیمه در هر ثانیه
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح روش‌های استعلام غیرحضوری اعتبار دفترچه‌‌های بیمه درمان گفت: سیستم را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که در هرثانیه به ۷۰۰ درخواست پاسخ دهیم.
مدیر پروژه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، حمیدرضا صفی‌خانی به سمت مشاور مدیرعامل و مدیر پروژه نسخه الکترونیک منصوب شد.
خدمات درمانی تامین اجتماعی استان کرمان باکیفیت ارائه می‌شود
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عملکرد مدیریت درمان استان را در زمینه خدمات سرپایی، بستری، استاندارد سازی، پرداخت مطالبات مراکز طرف قرار داد، توسعه خدمات الکترونیکی، اجرای طرح‌های عمرانی و پذیرش بیماران کرونایی را تشریح کرد.
تقدیر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مدیریت درمان تامین اجتماعی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مدیر درمان تامین اجتماعی این استان برای اختصاص دو بیمارستان به بیماران کرونا تقدیر کرد.
تکریم بازنشستگان استان مرکزی با ارائه بهترین خدمات درمانی
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران اراک گفت: حفظ کرامت بازنشستگان و مستمری بگیران از طریق ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات درمانی اولویت اصلی ماست.
گسترش خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در راستای رضایت‌مندی بیمه شدگان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: گسترش خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی گامی بلند در راستای رضایت‌مندی بیمه شدگان است و این امر، مهم‌ترین وظیفه و ماموریت تامین اجتماعی است.
بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
سرپرست دانشگاه علوم پزشگی اردبیل، از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان بازدید کرد و گفت: تعامل و همکاری نزدیکی با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برای خدمت رسانی و بستری بیماران مبتلا به کرونا داریم.
100 تخت بیمارستانی به ظرفیت درمان تأمین اجتماعی لرستان افزوده می‌شود
مدیر درمان تامین اجتماعی استان لرستان از توسعه دو پروژه بیمارستان کوثر و نرگس خبر داد و گفت: حداقل تعداد 100 تخت بیمارستانی به ظرفیت بیمارستان‌های تأمین اجتماعی استان لرستان اضافه می‌شود.
آزمایش‌های خودسرانه افراد برای تست کرونا بی ارزش است
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان در زمینه انجام آزمایش‌های خودسرانه کرونا گفت: آزمایش‌های خودسرانه هیچ فایده‌ای ندارد بلکه بعضا مضر است و سیستم درمان را دچار چالش می‌کند.
درمان غیرحضوری بیماران پر ریسک بیمارستان ساوه
رئیس بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه هدف از اجرای طرح غیرحضوری درمان بیماران را کاهش تردد بیماران مزمن و پرخطر به بیمارستان و پیشگیری از ابتلای آن‌ها به بیماری کووید – 19 بیان کرد.
توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی لرستان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان لرستان گفت: توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در این استان تداوم دارد.
سلامت اداری از اهمیت بسزایی برخوردار است
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه سلامت اداری از اهمیت بسزایی برخوردار است، از زحمات ارزشمند کارکنان تامین اجتماعی در این استان تقدیر کرد.
780 مرکز درمانی، طرف قرارداد با تامین اجتماعی استان قزوین
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین با اشاره به اینکه استان قزوین یکی از قطب‌های مهم صنعتی به شمار می‌رود، گفت: این استان با داشتن جمعیت ۶۴ درصدی تحت پوشش تامین اجتماعی و 2 بیمارستان و 7 مرکز درمانگاهی در درمان مستقیم و با داشتن ۷۸۰ مرکز طرف قرارداد به بیمه شدگان ارائه خدمت می‌کند.
قدردانی استاندار زنجان از کادر درمان تامین اجتماعی استان
استاندار زنجان از فعالیت‌ها، اقدامات و تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه کادر درمان تامین اجتماعی استان زنجان در زمینه خدمت رسانی به بیماران کرونایی تشکر و قدردانی کرد.
مراکز درمانی خراسان‌جنوبی ظرفیت خوبی برای گسترش دارد
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: شرایط مراکز درمانی ملکی سازمان در استان از لحاظ زیرساخت در شرایط مطلوبی است و ظرفیت خوبی برای فعال‌تر شدن داریم.
مدیرعامل بیمارستان میلاد در دیدار با اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر:
تکریم ارباب رجوع اولویت کاری بیمارستان میلاد است
رئیس و اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر با حضور در بیمارستان میلاد با رئیس هیات مدیره، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کردند.
پرداخت 1700میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی هرمزگان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: مطالبات اسناد پزشکی مراکز طرف قرارداد و دانشگاه علوم‌پزشکی تا پایان بهمن ماه 98 توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان تسویه شده است.
استاندار گلستان:
اجرای تصمیم ستاد ملی و استانی کرونا ضروری است
استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: تمام تصمیم‌های ستاد ملی و استانی کرونا برای همه لازم‌الاجراست.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:
خدمات بیمارستان گنبدکاووس در دوران شیوع کرونا بسیار ارزشمند بود
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: خدمات بیمارستان گنبدکاووس در دوران شیوع کرونا بسیار ارزشمند بوده است.
شرکت‌های تعاونی در اقتصاد کشور نقش مهمی دارند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: شرکت‌های تعاونی به عنوان یکی از سه بخش اصلی اقتصاد کشور ما بسیار مهم هستند.
پرستاری شغلی است که تا عاشق نباشی نبض تپنده هر بیمار، لبخند بر لبانت جاری نمی سازد. پرستاران، نماد گذشت و ایثارند و بهترین خاطره هر یک از آنها، بازگشت به حیات و فرصت دوباره بیماران است.