مدیرکل تأمین اجتماعی فارس:
تأمین اجتماعی همواره یار و مددکار شرکای اجتماعی است
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس گفت: این سازمان همواره در کنار شرکای اجتماعی به‌عنوان یار و مددکار آن‌ها است.
گزارش تصویری
نشست خبری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
به مناسبت هفته تامین اجتماعی نشست خبری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اصحاب رسانه در محل سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.
چگونگی بیمه زنان خانه‌دار
زنان بیمه‌ پردازی که با شیوع ویروس کرونا یا به واسطه مشکلات بنگاه‌های اقتصادی، شغل خود را از دست داده‌اند می‌توانند با ادامه بیمه‌پردازی در قالب طرح «بیمه زنان خانه‌دار» بازنشسته شوند.
یادداشتی از سید علی‌اصغر محمودی
تامین اجتماعی مهمترین ساختار برای افزایش کیفیت زندگی
در تقویم رسمی کشور ما روز بیست‌وپنجم تیر روز «تامین اجتماعی» است ضمن گرامی‌داشت و تبریک این روز به جامعه بزرگ بیمه شدگان و کارفرمایان، این مناسبت فرصتی را فراهم می‌کند تا به نقش مهم و حیاتی این سازمان بزرگ بیمه‌گر اجتماعی اشاره شود.
یادداشتی از علیرضا محمدی
تأمین اجتماعی و تمرکز بر ارائه خدمات الکترونیک
امروزه اصطلاح «فناوری اطلاعات» بسیار گسترش یافته و بسیاری از جنبه‌های محاسباتی و فناوری را دربر می‌گیرد و نسبت به گذشته شناخت این اصطلاح آسان‌تر شده‌است. چتر فناوری اطلاعات تقریباً بزرگ است و بسیاری از زمینه‌ها را پوشش می‌دهد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
جزییات افزایش حقوق بازنشستگان از مرداد
مصطفی سالاری در نشست خبری که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شده است، تاکید کرد اگر حقوق ها و هزینه درمان را نپردازیم به مشکل بر می خوریم و من به بیمه شدگان این اطمینان را می‌دهم که در سال جاری هیچ معوقه ای نخواهیم داشت
افزایش «بن خواربار» و «حق مسکن» بازنشستگان تامین‌اجتماعی از مرداد
عضو کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: متناسب‌سازی و افزایش «بن خواربار» و «حق مسکن» بازنشستگان براساس امکانات و ظرفیت‌های موجود در سازمان تأمین اجتماعی و پس از همفکری گسترده با تشکل‌های بازنشستگان به مرحله اجرا رسیده است.
هزینه ۱۲۰۰ میلیارد تومانی تأمین اجتماعی لرستان در سال ۹۸
اداره کل تأمین اجتماعی لرستان در راستای ارائه تعهدات بیمه‌ای به بیمه شدگان و مستمری بگیران استان در سال ۹۸ بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است.
22 هزار کارگاه فعال کشاورزی تحت پوشش تأمین اجتماعی استان خوزستان هستند
هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از تحت پوشش قرار داشتن 22 هزار کارگاه فعال کشاورزی زیر پوشش تامین‌اجتماعی استان خبر داد.
پرداخت 5080 میلیارد تومان تعهدات تامین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی
نشست خبری مدیران کل و درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی برگزار شد.
آغاز واریز حقوق تیرماه و مابه‌التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی+جدول
تاریخ واریز مابه‌التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.
در سومین روز از هفته تامین اجتماعی انجام شد
بازدید فرماندار روانسر از شعبه تامین اجتماعی این شهرستان
سعدی مصطفی‌زاده، فرماندار شهرستان روانسر در سومین روز از هفته تامین اجتماعی به اتفاق هیات همراه از وضعیت و نحوه مقابله با شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مراقبتی شعبه تامین اجتماعی این شهرستان، بازدید کردند.
انجام 49 هزار بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون تامین اجتماعی در قم
مدیرکل تامین اجتماعی قم از انجام بیش از 49 هزار بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون تامین اجتماعی طی سال گذشته در استان خبر داد.
570 هزار پرونده الکترونیک در شعب تأمین اجتماعی خوزستان تشکیل شده است
هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از تشکیل 570 هزار جلد پرونده الکترونیک در شعب استان خبر داد.
مناقشه یا مفاهمه: مسأله این است
عبور از شرایط امروز کشور نیاز به تعامل و تفاهم همه قوا دارد و بنای دولت همکاری‌های مشترک با دیگر قواست. باید شیوه‌های گفت‌و‌گو با یکدیگر را راهگشا کنیم چون در غیر اینصورت به جای مباحثه امیدبخش ما را به منازعه نگران کننده نزدیک می‌کند.
یادداشتی از دکتر علی حیدری
پویش فرزانگان سازمانی
سازمان‌ها نیز به دنیا می‌مانند که مهبط انسان‌ها است برای عروج یا ماندن و درجا زدن؛ یا هبوط به درجات اسفل و چه بسا کثیری از آیندگان و روندگان دنیا و سازمان‌ها که بدون استعداد عشق، آمدند و رفتند.
هم‌زمان با هفته تامین اجتماعی انجام می‌شود
بهره‌برداری از 29 پروژه سازمان تامین اجتماعی در 11 استان کشور
هم‌زمان با هفته تامین اجتماعی امسال(19 تا 25 تیر) 29 پروژه این سازمان در 11 استان کشور به بهره برداری می‌رسد. برای بهره برداری از این 29 پروژه درمانی حدود 43 میلیارد تومان هزینه شده است.
نماینده شوش در مجلس:
بازنشستگان به آرزوی خود رسیدند
محمد کعب‌عمیر گفت: بازنشستگان عزیز شاغلان دیروز هستند و سال‌ها برای تولید و اقتصاد کشور زحمت کشیده‌اند و اکنون در شرایط سخت معیشتی قرار دارند. شایسته است که با رفاه و آرامش زندگی کنند.
2000 تبعه خارجی در قم تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: با تسهیل فرآیند بیمه اتباع خارجی تاکنون1890 نفر از اتباع خارجی ساکن در این استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی:
اداره کل تأمین اجتماعی استان پاسخگوترین نهاد است
هم‌زمان با آغاز هفته تأمین اجتماعی مدیران و کارکنان اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی آذربایجان‌شرقی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.
امروزه از بحران صندوق‌های بازنشستگی در ایران به‌عنوان یکی از ابرچالش‌های پیشِ روی اقتصاد ایران در کنار بحران‌های دیگری نظیر بحران آب، محیط‌زیست و اشتغال نام برده می‌شود.
به همت گروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، نشست تخصصی با عنوان «عدالت دموکراتیک: همنشینی آزادی و برابری» با حضور اندیشمندان و استادان دانشگاه برگزار شد.