printlogo


از کارکنان و بازنشستگان همکار تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری تجلیل شد
از کارکنان و بازنشستگان همکار تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری تجلیل شد
کد خبر: 60636 تاریخ: 1399/5/5 13:24
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و به‌منظور قدردانی از تلاش‌های کارکنان و همکاران بازنشسته تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری مراسمی با حضور مدیر کل و کارشناسان ستاد اداره کل استان در محل شعبه فرخ‌شهر برگزار شد.

تامین 24 / در این آیین مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری، همه کارکنان خدوم سازمان تامین اجتماعی را نمونه دانست و گفت: کار و خدمت در سازمان تامین اجتماعی به‌واسطه خدمت‌رسانی به مخاطبان که نیمی از جمعیت کشور را دربر می‌گیرد افتخار بزرگی است که نصیب ما کارکنان سازمان شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،غلامرضا محمدی تلاش درجهت جلب رضایت‌مندی مخاطبان و پاسخگویی را از مهمترین وظایف کارکنان  دانست و گفت: پویایی و چابکی سازمانی که حیطه فعالیتش به وسعت نیمی از جمعیت کشور است صرفا از طریق نیروهایی زبده و دانش‌مدار حاصل می‌شود.

 

محمدی افزود: با تلاش مجموعه همکاران این اداره کل و شعب تابعه شاهد رشد چشمگیر فعالیت‌های مختلف در حوزه‌های بیمه‌ای تامین اجتماعی در استان بودیم.

 

وی کارکنان بازنشسته را سرمایه‌های پشتیبان سازمان دانست و گفت: نیاز امروز سازمان تامین اجتماعی به تجربه و آموخته‌های همکاران بازنشسته بیش از پیش است.

 

محمدی خاطر نشان کرد: این همکاران در تمامی سال‌های خدمت، قدرشناسانه، درخور لیاقت و عاشقانه انجام وظیفه کرده و همیشه مایه خیر و برکت برای سازمان بوده‌اند؛ از این‌رو امروز از پای نخواهند نشست و همواره با سلاح اندیشه و خرد همراه و یاور سازمان تامین اجتماعی خواهند بود.

لینک مطلب: http://www.tamin24.ir/News/60636.html