printlogo


پشتیبانی خیرین، روحیه بخش کادر سلامت در خط مقدم درمان است
پشتیبانی خیرین، روحیه بخش کادر سلامت در خط مقدم درمان است
کد خبر: 60192 تاریخ: 1399/4/4 10:05
مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد در مراسم رونمایی از دستگاه ونتیلاتور که توسط مرکز نیکوکاری خیرین اصناف به بیمارستان شهدای کارگر اهدا شده بود، با تاکید بر اینکه بدون کمک خیرین گذر از بحران کرونا ممکن نیست، گفت: پشتیبانی خیرین روحیه مضاعفی را به کادر سلامت در خط مقدم درمان به‌ویژه در خط مبارزه با ویروس کرونا می‌دهد.

تامین 24 / دکتر محمدحسین توحیدی‌فر در این مراسم با اشاره به سه ضلع مثلث درمان، یکی از اضلاع اصلی این مثلث را حمایت‌ها و پشتیبانی عنوان کرد و افزود: در شرایط بحران ویروس کرونا که کادر درمان با خستگی مواجه شده بود، حضور جدی و خودجوش خیرین در عرصه پشتیبانی جانی تازه به کادر سلامت داد و نیروی مضاعفی را به آنها در خط مقدم درمان تزریق کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی یزد در ادامه تغییر نگاه خیرین به سازمان تامین اجتماعی و پشتیبانی از این سازمان را در حمایت از بیماران و مردم، اتفاقی مثبت خواند و از آنها خواست این سازمان را در راه خدمت رسانی به اقشار آسیب‌پذیر یاری دهند.

 

وی همچنین از اقدام مرکز نیکوکاری خیرین اصناف استان و اهدای یک دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان شهدای کارگر قدردانی کرد و گفت: این دستگاه قطعا نجات دهنده  جان بسیاری از انسان‌ها خواهد بود.

 

دکتر توحیدی‌فر افزود: زیبایی این کار در دعوت خود خیرین و پیش قدمی آنها در وضعیتی بود که به دلیل شیوع کرونا اصناف دچار تعطیلی و مشکلات اقتصادی بودند و حتی در آن اوضاع بد اقتصادی کادر درمان و مردم را فراموش نکردند.

 

علیرضا حسنی، رئیس اتاق اصناف استان یزد نیز ضمن تقدیر از کادر درمان در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، روزهای مبارزه با کرونا را با روزهای جنگ تحمیلی مقایسه کرد و گفت: اصناف استان یزد همواره همدل با مردم استان بودند و در شرایط سخت خود را جدای از آنها نمی‌دانند.

 

وی با تاکید بر اینکه اصناف استان یزد با تشکیل مرکز نیکوکاری خیرین اصناف همواره حامی نیازمندان بودند، افزود: در هر کجا که بتوانیم در کمک به درمان دردمندان موثر باشیم، حاضر به همکاری هستیم.

لینک مطلب: http://www.tamin24.ir/News/60192.html