تامین 24
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ Sunday, August 20, 2017 الأحد ٢٨ ذو القعدة ١٤٣٨

مدیران«تأمین اجتماعی» در جمع مشایعت کنندگان پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

    -     کد خبر: 27834
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱|۱۲:۴۸
سرویس :
کد خبرنگار : 9
????? 24
مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی همراه با اقشار مختلف مردم و مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی ایران و مقامات کشوری و لشگری در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کردند.

تامین۲۴/ با پایان یافتن اقامه نماز بر پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیکر این شخصیت تاثیرگذار انقلاب و نظام با مشایعت ده ها هزار تن از مردم سیاه پوش که به سان یک اقیانوس خیابان انقلاب و خیابان های اطراف را پرکرده اند، به سمت بهشت زهرا تشییع شد.

 

پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از گذر از خیابان های انقلاب و حافظ در بهشت زهرا و در جوار حرم امام خمینی (ره) آرام می گیرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن ٨٢ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

 

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از پیشگامان برقراری عدالت اجتماعی و مدافعان استقرار نظام رفاه و تأمین اجتماعی جامع بودند و دغدغه ایشان چتر حمایتی رفاه اجتماعی و همبستگی و یکپارچگی نظام رفاهی بود و به نقشی که سازمان تأمین اجتماعی در تأمین معاش و درمان اقشار محروم جامعه دارد، تأکید داشتند.

 

قانون بیمه های اجتماعی که در سال ١٣٧٣ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و همچنین ساختار نوین بیمه های اجتماعی که در زمان ایشان پایه گذاری شد نشان می دهد که آیت الله هاشمی سیاستمداری بودند که به توسعه همراه با رفاه اجتماعی اعتقاد عمیقی داشتند و بنیانهای رفاه اجتماعی را ایجاد کردند.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیکی
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده