تامین 24
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ Friday, June 23, 2017 الجمعة ٢٨ رمضان ١٤٣٨
معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزیر کار در بازدید از پتروشیمی فن آوران مطرح کرد

ضرورت استفاده از شرایط پسا برجام برای صنعتی شدن

    -     کد خبر: 26988
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۰|۱۱:۲۶
کد خبرنگار : 10
حجت الله میرزایی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبح امروز از منطقه‌ ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر و شرکت‌های هلدینگ تاپیکو بازدید کرد.

تامین ۲۴/حجت‌الله میرزایی، با حضور در تالار آفرینش منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان بندر ماهشهر و جمعی از مدیران عامل منطقه حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری پتروشیمی فن آوران، وی به لزوم تلاش بیشتر برای توسعه صنعتی در فضای ایجاد شده پس از برجام اشاره کرد و گفت: متأسفانه تاکنون به فرآیند خصوصی سازی توجه ای نشده است.

معاون اقتصادی وزیر کار در این جلسه گفت: دوران اصلاحات، دوران طلایی سرمایه گذاری و رشد اقتصادی در کشور بود که متأسفانه پس از آن، علیرغم اینکه بالاترین درآمد نفتی را در دولت گذشته داشتیم، آن را آتش زدیم.

لزوم توجه به مسئولیت اجتماعی صنعت

میرزایی گفت: علیرغم وجود سرمایه گذاری بسیاری که در این منطقه صورت گرفته، متأسفانه شرایط موجود شهری، به هیج وجه برازنده و درخور مردم منطقه نیست.

معاون وزیر کار خواستار تدوین نظام نامه ی مسئولیت اجتماعی شد تا از این طریق، نقش صنعت در رفع محرومیت از منطقه مشهود باشد و از روزبه کردونی خواست تا با هماهنگی فرماندار شهرستان، در کوتاه ترین زمان ممکن، این نظام نامه را تدوین نمایند و کارگروه آن تشکیل شود.

وی گفت: ما از تصوری که از خوزستان و منطقه ماهشهر و بندر امام داریم، دور هستیم.

معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به قصد بازدید از پتروشیمی فن آوران و جلسه با حضور برخی مدیران عامل پتروشیمی های هلدینگ تاپیکو، عازم این مجتمع شد.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیکی
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده