تامین 24
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ Sunday, August 20, 2017 الأحد ٢٨ ذو القعدة ١٤٣٨
مدير عامل بيمه دانا عنوان کرد

بيمه هاي عمر، بهترين راهکار در دوران رکود اقتصادي

    -     کد خبر: 11605
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۱۰|۰۸:۴۰
سرویس :
کد خبرنگار : 1
????? 24
نايب رئيس هيئت مديره و مدير عامل بيمه دانا گفت: در شرايط رکود اقتصادي مي توان تمرکز بيشتري بر روي فروش بيمه هاي عمر و زندگي داشت.
تامين 24 / دکتر بيژن صادق در کارگاه آموزشي بيمه هاي عمر و پس انداز اين شرکت که در سالن آمفي تئاتر دانشکده تربيت بدني دانشگاه تهران برگزار شد، توانايي ها، زير ساخت ها و ظرفيت هاي بيمه دانا را مورد تأکيد قرار داد و اظهار داشت: به رغم وجود پاره اي از مشکلات در صنعت بيمه، هنوز بيمه هاي عمر و زندگي اين شرکت نسبت به ساير شرکت هاي بيمه از مزايا و فوايد مناسب تري برخوردار است.

به گزارش روابط عمومي بيمه دانا، وي اصلاح امور و رفع مشکلات نمايندگان را مورد اشاره قرار داد و افزود: بيشترين حجم پرتفوي کسب شده در شرکت توسط نمايندگان حاصل مي شود، از اين رو تلاش مي کنيم به بهترين شکل ممکن به شبکه فروش ارزش بيشتري داده شود.

مدير عامل بيمه دانا، تأخير در پرداخت خسارت را از مشکلات عمده صنعت بيمه عنوان کرد و افزود: در اين خصوص مي کوشيم طوري برنامه ريزي شودکه معايب و نواقص تصميم گيرندگان شرکت در رابطه با نمايندگان به حداقل برسد تا بتوانيم حق مطلب را درباره آنها ادا کنيم.

دکتر صادق سپس از ساماندهي قراردادهاي نمايندگان با اخذ نظر انجمن صنفي نمايندگان حقيقي و حقوقي، پرداخت وام به نمايندگان در سال جاري، بهره مندي نمايندگان از واحد خدمات ويژه و مشارکت در حوزه پرداخت خسارت درمان خبر داد و افزود: با توجه به پتانسيل و ظرفيت هاي نمايندگان اميدواريم طبق بودجه پيش بيني شده در سال جاري، شاهد افزايش روند تصاعدي پرتفوي باشيم.

وي بر ضرورت حفظ شأن و منزلت نمايندگان تأکيد کرد و با اشاره به اينکه تمامي هدف و کوشش دست اندرکاران شرکت مصروف بررسي و رفع مشکلات شبکه فروش خواهد بود، يادآور شد: توانايي، استعداد و داشته هاي نمايندگان شرکت بسيار بيشتر از چيزي است که تاکنون از آن بهره مند بوده اند.

مدير عامل بيمه دانا وضعيت شرکت بيمه دانا را بسيار مناسب و اميدوار کننده توصيف و ابراز اميدواري کرد تا مشکلات باقيمانده نمايندگان با برگزاري جلسات کاري در آينده برطرف شود.
کلید واژه ها:
سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیکی
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده