تامین 24
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Saturday, April 29, 2017 السبت ٢ شعبان ١٤٣٨
بانک رفاه
آرشیو مطالب
حمید تاتاری
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۳:۵۱
چرا درآمد، شاخص معتبری برای تبیین فقر نیست؟
فقر قابلیتی؛ وقتی پول با رفاه مترادف نیست
اقتصاددانان اولیه همچون آدام اسمیت مسئله فقر درآمدی را مهم‌ترین مسئله‌ای می‌دانستند که با بهبود آن رفاه در جامعه افزایش خواهد یافت.
اورژانس ۱۲۳
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۱:۱۷
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی:
۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید ایجاد می شود
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: مقرر شده تا در سال جاری، ۱۴۰ مرکز اورژانس اجتماعی جدید در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر تاسیس شود و بودجه نسبتا خوبی را برای آن در نظر گرفته اند.
اعتصامی
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۰:۱۲
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان و با همکاری مدیران بیمه ای و درمان کلیه استان ها در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
شوکت
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۹:۲۰
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد
هزینه ۷۰ درصد بودجه تامین اجتماعی برای پرداخت مستمری
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه تامین اجتماعی گفت: دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد.
نشست خبری دکتر همتی
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۸:۱۸
نسخه الکترونیک، انقلاب بزرگ در درمان کشور
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی رویکرد سال های اخیر این سازمان، توسعه و تجهیز مراکز درمانی در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: حدود ۶۰۰ تخت بیمارستانی و ۲۸ مرکز درمانی در سال ۴ سال اخیر به مراکز درمانی سال افزوده شده است.
سریازی
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۱:۰۶
از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم
چگونگی احتساب دوران سربازی در سوابق بیمه ای
مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه در سوابق بیمه ای مشمولین قانون تامین اجتماعی با رعایت شرایط مقرر در قانون محاسبه می شود.
محسنی بندپی
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۳۳
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
پوشش دهی ۱۵۰ هزار معلول جدید در کشور توسط بهزیستی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۱۵۰ هزار معلول جدید پشت نوبت سال آینده در سراسر کشور زیر پوشش بهزیستی قرار خواهند گرفت.
شهلا کاظمی پور
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۳۵
يادداشتي از شهلا كاظمي پور
سالمندی در ایران؛ علاج واقعه قبل از وقوع
بر اساس مقایسه‌های دقیقی که از گزیده نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ انجام داده‌ام، جمعیت ۶۵ سال و بالاتر ایران از ۷/۵ به ۶ درصد رسیده است.
ترافیک
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۳۴
گزیده آماری نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ چه پیام‌هایی برای نظام تامین‌اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی دارد؟
از اصلاح گریزی نیست
در آخرین روزهای سال گذشته مرکز آمار ایران «گزیده نتایج سرشمار عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵» را منتشر کرد که در هیاهوی مذاکرات مزدی سال ۹۶ گم شد و کمتر فرصت پرداختن بدان پیش آمد.
زنان قالیباف
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۷:۴۰
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات افزایش مستمری‌های مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی را اعلام کرد
نسیمی از رفاه در زندگی مددجویان کم‌درآمد
از سال ۹۲ به این‌سو، هراندازه بحث‌وجدل‌های سالانه بر سر رقم افزایش حداقل‌های دستمزد نیروهای مزد و حقوق‌بگیر تابع قانون کار داغ بود، افزایش حقوق مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور یعنی دو نهاد اصلی حمایتی در ساختار نظام رفاه تامین‌اجتماعی کمتر در محافل عمومی انعکاس می‌یافت.
بازنشستگان
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۷:۳۷
چالش بازنشستگی برای تامین‌اجتماعی خاورمیانه
شرکت‌های بیمه در منطقه با دو چالش مهم بوروکراسی اداری و چالش‌های فرهنگی برای ارائه خدمات بیمه خود روبه‌رو هستند. البته ارائه خدمات بیمه‌ای نیازمند وضع قوانین جدیدی نیز خواهد بود.
حسین انتظامی
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۹:۵۹
معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي:
بیمه خبرنگاران ، خبرنگاری باشد نه کارمندی
معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، گفت: بايد توجه داشت كه اولا خبرنگاران بيمه شوند و دوم اين‌كه بيمه آنها به خاطر مزايايي كه دارد، حتما خبرنگاري رد شود و به اسم كارمند عادي نباشد.
علی ربیعی
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۹:۲۰
بیمه تکمیلی بازنشستگان تامين اجتماعي و کشوري تقویت می شود
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي افزايش حداقل حقوق مستمري بگيران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامين اجتماعي را در سال ۱۳۹۶ معادل ۱۴.۵ درصد اعلام کرد و گفت: براي ترميم دستمزدها برنامه ريزي مي کنيم تا تصميم خوبي اتخاذ شود.
عباس اورنگ
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۱:۲۸
عباس اورنگ، کارشناس بيمه‌هاي اجتماعي
صندوق‌های بازنشستگی را قربانی عزا و عروسی نکنيد
براي اينکه بيشتر با شرايط فعلي صندوق‌هاي بازنشستگي آشنا شويم و بهتر اوضاع فعلي را دريابيم به سراغ عباس اورنگ، کارشناس بيمه‌هاي اجتماعي و عضو هيأت‌مديره صندوق بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير رفتيم و در ارتباط با بحران فعلي صندوق‌هاي بيمه‌اي با او به گفت‌وگو نشستيم.
شاغلان تامین اجتماعی
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۱:۰۱
گزارش تحلیلی تامین از وضعیت اشتغال بانوان همکار
نیمی از کارکنان تامین اجتماعی بانوان هستند
یکی از شاخص‌های مهمی که به‌عنوان معیار توسعه جنسیتی و نیز توانمند‌سازی زنان مورد توجه قرار می‌گیرد، میزان مشارکت زنان در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور و حضور آنان در پست‌های مدیریتی است و با وجود برنامه‌ریزی‌هایی که در این حوزه انجام شده است، حضور زنان در پست‌های مدیریتی یکی از موضوع‌های مورد توجه بوده است که در سال‌های اخیر شاهد افزایش انتصاب بانوان در سمت‌های مدیریتی بوده‌ایم.
تخصیص شماره تامین اجتماعی
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۰۹:۵۴
اجرای طرح تخصیص شماره تامین اجتماعی در کل کشور
طرح نامنویسی متمرکز مخاطبان و تخصیص شماره تامین اجتماعی برای تمامی ذینفعان این سازمان در سال ٩٥ اجرا شد.
قائم موهبتی
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۱:۵۰
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی:
آینده‌ مطلوب سازمان تامین اجتماعی با خلاقیت
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: سال گذشته دستور العمل خلاقیت سازمانی توسط دکتر نوربخش مدیرعامل این سازمان ابلاغ شد تا از ایده‌های نو کارکنان برای چالش‌های سازمان و برنامه‌های پیش‌رو استفاده شود.
بازنشستگی
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۷:۱۳
براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی
٢٥ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی پیش از موعد بازنشسته می شوند
دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با انتشار گزارش جامع و تحلیلی از مستمری بگیران این سازمان تا پایان سال ٩٤ اعلام کرد: ۲۵ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی پیش از موعد بازنشسته می شوند.
بیمه خبرنگاران
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۰۴
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد
بیمه خبرنگاران توسط دولت به استقلال آنها صدمه می زند
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مخالف بیمه خبرنگاران مطبوعات و رسانه ها توسط دولت هستم چون این مساله به استقلال و دانش حرفه ای آنان صدمه می زند.
کمیته امداد و بهزیستی
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۱:۵۱
جزییات افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش + جدول
حداقل مستمری خانوارهای مددجوی تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای اجرای قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور، در دولت یازدهم افزایش یافت.