سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارفرمایان و بیمه شدگان است

نشست هم‌اندیشی مدیر کل تامین اجتماعی قزوین با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

تامین 24 / سیروس نصیری در این نشست ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به جمعیت 64 درصدی تحت پوشش استان صنعتی قزوین از مجموعه همکاران خود به عنوان سربازان واقعی عرصه خدمت‌گزاری به بخش خصوصی یاد کرد و گفت: امید است با همیاری و تعامل دو سویه در مسیر کمک به تولید ملی قدم برداشته و هر چه بیشتر با مجامع کارفرمایی موفق‌تر و پایدارتر در مسیر امانتداری خالصانه و صادقانه عمل کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین در ادامه افزود: شاکریم که جمع اندیشمند و نخبه صنعت و تولید ملی که مهم‌ترین محور شعار مقام معظم رهبری نیز در حوزه کاری آنان است، قدردان زحمات همکاران بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌ای کشور هستند و همین امر تکلیف ما را خطیرتر می‌کند.

 

وی گفت: همان‌طوری که تمهیدات ویژه‌ای را در زمان شیوع ویروس کرونا جهت حمایت از مشاغل ریسک پذیر و پرداخت مقرری بیمه بیکاری به نیروی انسانی عملیاتی کردیم و گام نهادن سازمان در مسیر نهضت آی. تی. از جمله ابلاغ و بازرسی الکترونیکی، پرونده هوشمند، نسخ الکترونیکی به جایگزینی دفترچه‌های درمانی، حذف تامین اعتبار از دفاتر درمانی و ... به‌منظور کاهش هزینه‌ها، نظارت افزون‌تر و خدمت‌گزاری بهینه‌تر انجام شده و بدون همراهی مجامع کارگری و کارفرمایی قادر به پیمودن مسیر و نیل به سازمانی پویا، چابک، پایدار، هوشمند و پاسخگو در سال 1404 نخواهیم بود.

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به مجموعه همکاران همراه و پاسخگوی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: سازمان در شرایط کنونی اقتصادی و تاثیر ویروس کرونا بر وضعیت تولید و صنعت، نقش حساس و عمده ای در دلگرمی و قوت قلب نیروی انسانی ایجاد کرده است.

 

مهدی بخشنده در ادامه گفت: همواره باور داشته و داریم که ایران اسلامی باید توسط ایرانیان ساخته و آباد شود و الگوهای مطلوبی در حوزه های کاری مختلف ارائه دهیم و در این میان قوانین و مقررات سازمان تامین اجتماعی نیازمند اصلاحاتی جهت پایداری خود است.

 

در خاتمه ضمن ارائه پیشنهادات توسط اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی، لوح تقدیر و سپاس از مجموعه همکاران ذی‌ربط استان در خصوص بررسی مسایل دوسویه و ارائه راهکارهای اساسی از سوی ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین اهدا شد.


ارسال نظر

captcha