مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با فرماندار شهرستان رشت:

پایداری اشتغال و فعالیت کارگاه‌ها منتج به صیانت از تامین اجتماعی است

علی حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به اتفاق روسای شعب رشت با مهندس فتح‌اللهی فرماندار شهرستان دیدار و طی نشستی به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند.

تامین 24 / مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت استان تحت پوشش این سازمان است اذعان داشت: خرسندیم از اینکه با انجام اقدامات خوب توانسته‌ایم رضایت‌مندی مناسبی در بین مخاطبان فراهم سازیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با بیان اینکه در روزهای اخیر، اعمال افزایش سالیانه میزان مستمری‌ها و اجرای متناسب‌سازی گام بزرگی برای تحقق اهداف حمایتی از اقشار کارگری توسط تامین اجتماعی است، افزود: دولت به‌عنوان یکی از اضلاع مثلث شرکای اجتماعی این سازمان تلقی شده و فرمانداران هر شهرستان به‌منزله نماینده ارشد دولت با نقش حاکمیتی، در تصمیم‌ها و رویکردهای اتخاذی اثرگذارند.

 

علی حسین‌نژاد با گریزی به اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته همکاران به‌ویژه در بخش درمان در زمان شیوع ویروس کرونا، کوشش به‌منظور صیانت از بیمه شدگان و مستمری بگیران را وظیفه دست اندرکاران قلمداد کرد و اظهار داشت: مشکلات جامعه هدف ما، دغدغه‌های مجموعه سازمان بوده و خدماتی همچون پرداخت غرامت ایام بیماری، کمک هزینه کفن‌ودفن، مقرری بیمه بیکاری، مستمری بازماندگان و ... را در این برهه به‌صورت محسوس دربر داشته است.

 

تلاش در زمینه پایداری اشتغال و سرپا ماندن کارگاه‌ها در شرایط اقتصادی موجود با تکیه براهمیت و نقش تولید در کشور و ارائه گزارشی عملکردی آماری به فرماندار شهرستان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.


ارسال نظر

captcha