بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی مریوان

نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس از شعبه تامین‌اجتماعی مریوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات شعبه قرار گرفت.

تامین 24 / نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس در بازدید از شعبه تامین اجتماعی مریوان با ابراز رضایت از فضای شعبه و ایجاد شرایط مناسب برای خدمت رسانی به بیمه شدگان با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، با اشاره به آسیب دیدن بسیاری از مشاغل به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مجمع نمایندگان استان کردستان به صورت جدی پیگیر هستیم، تسهیلات مناسبی برای مشاغل آسیب دیده درنظر گرفته شود تا مشکل بیمه شدگان این بخش‌ها حل شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر شیوا قاسمی‌پور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه مدیریت و کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان و شهرستان مریوان، با اشاره به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی با اتکا به منابع جدید ناشی از واگذاری سهام دولتی، طی ماه‌های آتی نسبت به اجرای طرح همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام می‌کند.

 

وی با اشاره به خدمات قابل توجه سازمان تامین اجتماعی در ایام کرونا به صورت غیرحضوری افزود: بوروکراسی اداری تعویض دفترچه‌ها در آینده نزدیک حذف خواهد شد و امیدواریم تمامی خدمات سازمان تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

 

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان مریوان نیز در این بازدید، ضمن ارائه گزارشی از مهم‌ترین فعالیت‌ها و اقدامات سازمانی، تامین اجتماعی را به عنوان یکی از سازمان‌های موثر درایجاد امنیت، آرامش، امید به زندگی، عدالت اجتماعی و رونق و توسعه اقتصادی در جامعه عنوان کرد و افزود: تعداد بیمه شدگان اصلی و تبعی مریوان و سروآباد 56 هزار نفر و مستمری‌بگیران این شهرها 3252 نفر است.

 

کریمی با اشاره به ایجاد و افتتاح کارگزاری در مریوان و شعبه اقماری در شهرستان سروآباد افزود: به منظور تسهیل در دسترسی مراجعه کنندگان به خدمات سازمان، بخشی از خدمات به بیمه‌شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران در این واحدها انجام می‌شود.

 

وی به تلاش‌های سازمان تامین اجتماعی در جهت ارائه خدمات به شیوه الکترونیک اشاره و عنوان کرد: در راستای کاهش مراجعه و سهولت و تسریع در امور مراجعه کنندگان، کارفرمایان و مستمری‌بگیران، بخشی از خدمات در حوزه‌های مستمری، نامنویسی و حساب‌های انفرادی، وصول حق‌بیمه، امور فنی بیمه شدگان، بازرسی و امور مالی ازطریق ثبت‌نام در سامانه درگاه خدمات غیرحضوری به آدرس اینترنتی eservices.tamin.ir  انجام می‌شود.

 


 


ارسال نظر

captcha