بیش از 154 هزار بیمه شده اصلی تامین‌اجتماعی در استان چهارمحال وبختیاری

مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در راستای تعامل با شرکای اجتماعی با معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش گسترده سازمان تامین اجتماعی در تامین امنیت اجتماعی، اقتصادی و ملی گفت: سازمان تامین اجتماعی نهادی عمومی، غیردولتی و بین‌نسلی است که با هویت اجتماعی و اقتصادی جامع‌ترین و محوری‌ترین ارائه دهنده حمایت‌های قانونی مبتنی بر اصول بیمه‌های اجتماعی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامرضا محمدی، حمایت سازمان تامین اجتماعی از تولید ملی و داخلی را نشانه اهمیت آن دانست و افزود: این سازمان در سال‌های اخیر با اجرای طرح‌های مختلفی از جمله بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب و توسعه خدمات الکترونیک گام‌های بلندی را در جهت تقویت تولید و حمایت از کارفرمایان و بیمه شدگان برداشته است.

 

محمدی تعداد بیمه شدگان اصلی را در استان بیش از 154 هزار نفر اعلام و خاطرنشان کرد: از این تعداد 83 هزار نفر بیمه شده اجباری در کارگاه‌ها، 10 هزار نفر بیمه شده حرف و مشاغل آزاد و اختیاری، 10371 نفر بیمه قالی‌بافی، 22852 نفر بیمه رانندگان، 15248 نفر کارگر ساختمانی و 2091 نفر مقرری‌بگیر بیمه بیکاری و باقی بیمه شدگان خاص شامل توافقی، خادمان مساجد، کارفرمایان صنفی، زنیورداران و باربران هستند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری چهارمحال وبختیاری نیز در این دیدار گفت: با همراهی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی از جمله سازمان تامین اجتماعی می‌توان در جهت جهش تولید در استان گام‌های عملی برداشت.

 

الله‌کرم نصیری از سازمان تامین اجتماعی به‌عنوان یار و یاور دولت یاد و خاطرنشان کرد: نقش این سازمان در حمایت از نیروی کار و اشتغال بسیار مهم و سازنده است.


ارسال نظر

captcha