مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام:

خدمات بیمه از طریق درگاه خدمات غیرحضوری امکان‌پذیر است

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: سازمان تامین اجتماعی با توجه به تعهد و رسالت خود تمام تلاش خود را درجهت رفع مشکلات بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان به کار برده است.

تامین 24 / سهیلا ملکشاهی به مناسبت هفته تامین اجتماعی با بیان اینکه وظیفه و رسالت اصلی سازمان تامین اجتماعی خدمت به جامعه هدف است، اظهار داشت: هم اکنون بسیاری از خدمات کوتاه‌مدت از قبیل کمک هزینه ازدواج، غرامت دستمزد ایام بیماری و ایام بارداری، کمک هزینه اروتز و پروتز، کمک هزینه کفن‌ودفن و بسیاری دیگر از خدمات سازمان تامین اجتماعی از طریق درگاه خدمات غیرحضوری مقدور و انجام پذیر است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی ایلام همچنین در خصوص دفترچه‌های درمانی این سازمان گفت: افرادی که قصد دریافت خدمات یا دفترچه جدید دارند، قبل از مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری سازمان تامین اجتماعی از طریق سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی https://eservices.tamin.ir درخواست خود را ثبت کنند.

 

ملکشاهی خاطرنشان کرد: افزایش و رشد قابل قبولی برای ثبت‌نام در طرح بیمه زنان خانه‌دار توسط اداره‌کل تامین اجتماعی این استان انجام شده است.

 

وی با شاره به افزایش چند درصدی بیمه کارگاه‌ها به‌رغم شرایط اقتصادی موجود را نشانه افزایش نفوذ بیمه‌ای در استان ایلام دانست و یادآور شد: با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای موفق شده‌ایم ظرف مدت ٤٠ روز در طرح بیمه زنان خانه‌دار از رشد ٢٢٥ درصدی برخوردار شویم.


ارسال نظر

captcha