بازدید مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری از یک کارخانه تولیدی

به مناسبت هفته تامین اجتماعی و در راستای تعامل با شرکای اجتماعی مدیرکل تامین اجتماعی استان چهارمحال‌وبختیاری به همراه تعدادی از کارشناسان ستاد اداره کل در میان کارگران کارخانه تولید لبنیات شیمبار حاضر شد و از کارخانه بازدید کرد.

تامین 24 / در این بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به نقش و جایگاه کارگران در نظام اقتصادی کشور گفت: کارگران یکی ازمهمترین عوامل تولید هستند که حمایت همه جانبه از این قشر می‌تواند به رشد بهره‌وری و تحقق عملی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید کمک بسزایی داشته باشد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامرضا محمدی حمایت سازمان تامین اجتماعی از قشر کارگر را یادآور شد و گفت: بر اساس قانون تامین اجتماعی هر فردی که به دستور کارفرما مشغول به‌کار باشد و در ازای کار انجام شده مزد و حقوق دریافت نماید کارگر محسوب می‌شود و کارفرما مکلف است حق بیمه وی را به سازمان تامین اجتماعی واریز کند.

 

محمدی ادامه داد: از طرف دیگر سازمان تامین اجتماعی مکلف است در مقابل کارگران بیمه شده خدمات بیمه‌ای و درمانی ارائه کند که این موضوع یعنی خدمتگزاری به ضعیف‌ترین قشر جامعه و این افتخار بزرگی است که نصیب مجموعه پرسنل سازمان تامین اجتماعی شده است.

 

وی  در ادامه بر رفع موانع و مشکلات بیمه‌ای شرکت  شیمبار تاکید کرد و گفت: مجموعه کارشناسان استان به‌صورت مستمر آمادگی دارند در جهت حل مشکلات کارگران این کارگاه و سایر کارگاه‌ها اقدام کنند.

 

مدیر عامل شرکت شیمبار، افراد شاغل در این شرکت را 50 نفر برشمرد و گفت: این شرکت با فعالیت در زمینه تولید انواع محصولات لبنی با برند شیمبار به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع محصولات لبنی است که ارائه محصولات متنوع متناسب با نیاز‌های مشتریان را سر لوحه کار خود قرار می‌دهد.

 

وی رسیدگی به وضعیت رفاهی کارگران را یکی از اولویت‌های شرکت دانست و از خدمات ارزنده سازمان تامین اجتماعی به کارگران و کارفرمایان تقدیر کرد.


 


ارسال نظر

captcha