امام جمعه نی‌ریز:

تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است

امام جمعه نی‌ریز گفت: تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است.

تامین 24 / ابراهیم کشاورز در آیین معارفه و تکریم روسای جدید و پیشین شعبه تامین اجتماعی نی‌ریز گفت: علی‌رغم اینکه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی است ولی در استان فارس این میانگین به 46 درصد می‌رسد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: باید بتوانیم افراد بیشتری را تحت پوشش سازمان بیاوریم؛ زیرا هر چه پوشش بیمه‌ای در جامعه بیشتر باشد امنیت اجتماعی نیز بیشتر خواهد بود و از معضلات اجتماعی پیش‌گیری خواهد شد.

 

امام جمعه نی‌ریز نیز در این برنامه با اشاره به سابقه تامین اجتماعی در شهرستان نی‌ریز گفت: تامین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است و بیش از پیش باید تلاش شود تا رضایت‌مندی این قشر فراهم شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین فقیه افزود: اقتصاد فعلی کشور ما از بیماری کرونا تاثیر منفی گرفته است و تسهیل امور کارفرمایان توسط تامین اجتماعی و همراهی با بدنه تولید می‌تواند نقش موثری در رونق اقتصادی داشته باشد.

 

وی در پایان سخنان خویش از خدمات طهماسبی، رییس پیشین شعبه تامین اجتماعی نی‌ریز قدردانی و برای حسین واثق، رئیس جدید این شعبه آرزوی موفقیت کرد. 

 

فرماندار نی‌ریز نیز در این برنامه و در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی فارس گفت: تامین اجتماعی بنا به جمعیت فعال کارگری شهرستان نی‌ریز باید گامی جدی در گسترش پوشش بیمه‌ای و رفع نیازهای بیمه‌ای و درمانی قشر کارگری بردارد.

 

مراد هدایت با اشاره به رسالت اصلی تامین اجتماعی گفت: یکی از مولفه‌های مدنیت، گسترش عدالت است و در این زمینه توجه ویژه به وظایف کارکردی تامین اجتماعی و برخورداری از خدمات بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی بیش از پیش لازم است.

 

وی در ادامه از تامین اجتماعی به عنوان مرکزی پرتردد یاد کرد و گفت: بیشترین مراجعه کنندگان در نی‌ریز در سطح ادارات مربوط به تامین اجتماعی هست و از این حیث اهمیت تامین اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست و لازم است مسئولان این سازمان با مدیریت خوب کارکنان خدمات شایسته‌تری را به مخاطبان ارایه دهند.

 

در پایان این برنامه با قرائت حکم انتصاب حسین واثق به عنوان رییس جدید شعبه نی‌ریز از خدمات پنج‌ساله علی طهماسبی، رییس پیشین این شعبه تقدیر شد.


ارسال نظر

captcha