شماره ۲۳۷ هفته‌نامه آتیه‌نو منتشر شد

شماره جدید هفته‌نامه آتیه‌نو شنبه ۲۸ تیر در ۱۶ صفحه منتشر شد.

تامین 24 / بهت جامعه از موج دوم کرونا، گزارش اصلی این شماره از آتیه‌نو است که روند اوج گیری دوباره کرونا و تاثیر آن بر آشفته کردن زندگی اجتماعی و اقتصادی شهروندان را بررسی می‌کند‌.

 

در این شماره گفت‌وگوهایی با اولیا علی‌بیگی، عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی، مهرداد قریب، معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی، احسان‌الله شیرکوند، اسطوره والیبال ورامین و علیرضا جهانبخش، لژیونر گیلانی تیم فوتبال برایتون انگلستان را می‌خوانید.

 

نشست جهانی کووید ۱۹ و دنیای کار، عنوان سرمقاله این شماره از آتیه‌نو به قلم فیاض زاهد، روزنامه نگار و مشاور وزیر کار است.

 

همچنین در این شماره از آتیه‌نو، به گزارشی از جزئیات افزایش ۲۶ درصدی حقوق بازنشستگان از زبان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پرداخته شده است.

 

خبرهای خوش وزیر کار در هفته تامین اجتماعی و واگذاری سهام شستا به بازنشستگان و مستمری‌بگیران از دیگر مطالب خواندنی این این شماره از هفته‌نامه است.

 

آسمان طبقه متوسط در همه جای جهان یک رنگ است، عنوان گزارش تصویری این شماره است که به سطح زندگی و درآمد اقشار متوسط جامعه در بعضی از کشورهای اروپایی و آسیایی می‌پردازد.

 

روایتی از حال‌وروز کرونایی در جامعه ایرانی، آغاز بی انجام کنسرت‌ها، بررسی وضعیت مرزنشینان که می‌گویند مجبور به ترک قرنطینه کرونایی‌اند، اسطوره‌ها نمی‌میرند و نگاهی به زندگی ۵ بازیگر نامی تئاتر ایران در گفت‌وگو با احترام برومند برای زادروز داوود رشیدی از گزارش‌های خواندنی این شماره است.

 

همچنین دراین شماره از آتیه‌نو آخرین اخبار و مطالب مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی را می‌خوانید.

 

مخاطبان و همراهان می‌توانند علاوه بر نسخه چاپی، آتیه‌نو را به صورت آنلاین از طریق وبسایت جدید نشریه مطالعه کنند.


ارسال نظر

captcha