تقدیر مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی از خانواده شهدا و ایثارگران

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در دیدار با خانواده معزز شهدا گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه بزرگ است که اسلام و انقلاب را در مقابل تهدیدات دشمنان بیمه می‌کند.

تامین 24 / به مناسبت هفته تامین اجتماعی دکتر روح‌اله سهرابی با همکاران شاهد و ایثارگر دیدار و از آنان تقدیر کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیردرمان تامین اجتماعی استان مرکزی در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید علی شاه‌محمدی، اولین شهید مدافع سلامت استان مرکزی گفت: ملت قدر شناس ایران فداکاری و از خودگذشتگی مدافعان سلامت را فراموش نخواهند کرد. همان‌گونه که فداکاری رزمندگان دوران دفاع مقدس را نیز فراموش نکرده و نمی‌کنند.

 

دکتر سهرابی افزود: همگی مدیون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده شهدا هستیم. شهدا و ایثارگران عزیز برای دفاع از این مرز و بوم در مقابل تجاوز دشمنان از جان خود گذشتند تا امنیت و آرامش در میهن اسلامی برقرار باشد؛ امروز نیز مدافعان سلامت با تاسی از رشادت شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بسترهای امید و سلامت ملت بزرگ ایران را فراهم می‌کنند.

 

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، ادامه داد: تکریم و خدمت به خانواده‌های شهدا یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و از وظایف همگان است که موجب می‌شود فرهنگ ایثار و شهادت طلبی به‌عنوان سرمایه‌ای بزرگ ترویج و گسترش یابد و کشور در مقابل تهدیدهای دشمنان بیمه شود.

 

مدیردرمان تامین اجتماعی استان مرکزی اظهار داشت: وجود فرزندان شاهد و ایثارگر در هر دستگاه اجرایی مایه افتخار است و تامین اجتماعی استان مرکزی مفتخر به وجود 150 خانواده شهید و ایثارگر در بین کارکنان خود است؛ امید است بتوانیم آرمان‌های شهدای معظم را همیشه ایام، الگو و سرمشق خویش قرار دهیم و در ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت موثر واقع شویم.

 

گفتنی است، در پایان از همکاران شاهد در بیمارستان امام خمینی(ره) اراک تجلیل شد.


ارسال نظر

captcha