تسهیلات سفر با قطارهای رجا به مناسبت روز ازدواج

مصادف با اول ذی‌الحجه -سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)- و به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، شرکت رجا تخفیفاتی را برای کسانی که در این ایام ازدواج می‌کنند در نظر گرفته است.

تامین 24 / معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: کلیه زوج‌هایی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی 28 تیر الی 5 مرداد سال جاری است، با ارائه درخواست خود، مشمول دریافت چهار کد تخفیف 50 درصدی در بهای بلیت قطارهای شرکت رجا که تا تاریخ 99/12/22 اعتبار خواهد داشت، می‌شوند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی سازمان تامین‌اجتماعی رضا عصاری گفت: مزدوجین حد فاصل تاریخ‌های ذکر شده می‌توانند با ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه خود از طریق اینستاگرام رجا به نشانی rajarail@ درخواست خود را ثبت کنند.

 

وی اظهار داشت: با شیوع کرونا در کشور، شرکت حمل و نقل ریلی رجا اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و ... آغاز و اجرایی کرده است.


ارسال نظر

captcha