فرماندار آستانه اشرفیه:

تامین اجتماعی از منظر توسعه خدمات غیرحضوری باید الگوی تمامی ادارات باشد

به مناسبت هفته تامین اجتماعی، رئیس و جمعی از کارکنان شعبه آستانه اشرفیه با فرماندار و امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

تامین 24 / هم‌زمان با سومین روز از هفته تامین اجتماعی، رئیس و جمعی از کارکنان شعبه آستانه اشرفیه با دکتر محمودی، فرماندار شهرستان دیدار کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، صادق پردل، رئیس شعبه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از مهم‌ترین اقدامات سازمانی در جریان شیوع ویروس کرونا، از اجرای طرح پرونده الکترونیک و حدف تامین اعتبار دفترچه‌های درمانی به‌عنوان دو رویداد مهم برای تسریع و تسهیل در امور و افزایش رضایت‌مندی مراجعه‌ کنندگان یاد کرد و افزود: بیش از 9500 بیمه شده اصلی و افزون بر 3000 مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود جامعه 28000 نفری تحت پوشش تامین اجتماعی در آستانه اشرفیه را تشکیل می‌دهند.

 

دکتر محمودی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه نیز در این دیدار با گرامی‌داشت هفته تامین اجتماعی و قدردانی از تلاش‌های کارکنان این مجموعه اظهار داشت: خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی باید الگوی تمام ادارات ما قرار گیرد تا مراجعه غیرضروری کاهش یابد.

 

وی حضور دکتر سالاری را در راس سازمان تامین اجتماعی به‌عنوان مدیری جوان و خوش فکر که نگاهی راهبردی و تحول‌گرا دارند بسیار اثرگذار برشمرد و افزود: ایشان در این مدت کوتاه در زمینه توسعه خدمات غیرحضوری دستاوردهای ارزنده‌ای داشته و سنگ‌تمام گذاشته است.

 

فرماندار آستانه اشرفیه در بخش دیگری از سخنان خود، تامین اجتماعی را یکی از سازمان‌های اجرایی مهم و تاثیرگذار در تعمیق مناسبات اجتماعی میان کارگر، کارفرما و دولت قلمداد کرد و ضمن تاکید بر اخلاق مداری، مهرورزی و متقاعد کردن مراجعه کنندگان و رعایت تکریم آنان خواستار اطلاع رسانی گسترده از اقدامات خوب این حوزه جهت آگاهی بیشتر مردم شد.


ارسال نظر

captcha