بازدید نماینده مجلس از شعبه تامین اجتماعی ایرانشهر

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر از شعبه تامین اجتماعی این شهر به مناسبت هفته تامین اجتماعی بازدید کردند.

تامین 24 / دکتر عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: یکی از طرح‌های بسیار خوب سازمان تامین اجتماعی اجرای طرح بخشودگی جرایم کار فرمایان خوش حساب است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: تامین اجتماعی نقش بسیار مهمی در تعدیل فشارهای اقتصادی وارده بر اقشار آسیب پذیر جامعه ناشی از تحریم‌ها دارد و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات تامین اجتماعی در حوزه‌های بیمه‌ای و درمانی نقش بسزایی در جلب رضایت‌مندی بیمه شدگان خواهد داشت.

 

نماینده ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، راسک و بخش‌های بنت، لاشار، آهوران و آشار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس یازدهم تلاش خواهند کرد تا بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی در خصوص برخورداری از تعهدات بیمه‌ای و خدماتی دغدغه‌ای نداشته باشند.

 

در این بازدید، رییس شعبه تامین اجتماعی ایرانشهر گفت: ۷۰ میلیارد ریال از جرایم واحدهای تولیدی این شهرستان از جمله بافت بلوچ، شهرداری، کارخانه آرد، ایران کولا و شرکت حبوبات در سال جهش تولید با هدف حمایت از واحدهای کارگری بخشیده شده است.

 

سعیده دهمیری افزود: در حال حاضر 22576 نفر بیمه شده اصلی و 8986 مستمری‌بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی ایرانشهر قرار دارند که حدود ۴۰ درصد جمعیت این شهرستان را شامل می‌شود.

 

دهمیری اظهار داشت: 4349 کارگاه غیر فعال در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم با همکاری متولیان امر این واحدها فعال تا بخشی از مشکل بی کاری جوانان جویای کار حل شود.


ارسال نظر

captcha