22 هزار کارگاه فعال کشاورزی تحت پوشش تأمین اجتماعی استان خوزستان هستند

هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از تحت پوشش قرار داشتن 22 هزار کارگاه فعال کشاورزی زیر پوشش تامین‌اجتماعی استان خبر داد.

تامین 24 / هم‌زمان با گرامی‌داشت هفته تأمین اجتماعی، سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در دیدار با اعضای هیأت مدیره نظام صنفی کشاورزان استان با تأکید بر اینکه اهداف، برنامه‌ها و رویکرد سازمان تأمین اجتماعی حمایت از بیمه شدگان است، گفت: بیش از 22 هزار کارگاه فعال کشاورزی به همراه خانواده‌های تحت تکفل آنان را تحت پوشش داریم و این امر را فرصتی می‌دانیم تا به عنوان سازمانی که حامی کارآفرینان و نیروهای کار است، بیش از پیش بستر جهش تولید و کمک به اشتغال دائم را فراهم کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مرعشی گفت‌وگو و تعامل با ذی‌نفعان و مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی را راهکاری دانست که می‌تواند موانع و مشکلات را به نحو شایسته برطرف و فضای تولید و اشتغال پایدار را فراهم کند.

 

همچنین مسعود اسدی، رئیس نظام صنفی کشاورزان خوزستان با تبریک هفته تأمین اجتماعی از توسعه و ترویج خدمات این سازمان به مخاطبان به صورت غیرحضوری تقدیر کرد و گفت: حفظ کرامت بیمه شدگان و صیانت از حقوق جامعه کشاورزان استان همواره از سوی تأمین اجتماعی مورد تأکید بوده است و از این بابت قدردان تلاش مدیران و کارگزاران صادق این مجموعه هستیم.

 

اسدی با اشاره به اینکه کشاورزان از اقشار زحمتکش و صبوری هستند که نیازمند توجه بیش از پیش از سوی دولت محترم و قانون‌گذاران هستند، افزود: امیدواریم تمام دلسوزان صنعت کشاورزی همراه با تأمین اجتماعی به کشاورزان کمک کنند.

 

وی ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان و مستمری بگیران را عاملی دانست که این عزیزان به راحتی و سهولت در اقصی نقاط استان از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند شوند.


ارسال نظر

captcha