توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان گلستان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان با اشاره به توسعه کمی و کیفی درمان در استان گفت: با حمایت سازمان مرکزی موفق شدیم برای اکثر شهرهای استان گلستان درمانگاه ایجاد کنیم که با این توسعه، به عدالت بیشتری در دسترسی به خدمات درمانی برای بیمه‌شدگان استان دست پیدا خواهیم کرد.

تامین 24 / دکتر احمد نصرتی در مراسم گرامی‌داشت هفته تامین اجتماعی که همراه با نشست هم‌اندیشی با شرکای اجتماعی و تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در اولین روز از هفته تامین اجتماعی برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز هفته تامین اجتماعی و گرامی‌داشت یاد و خاطره مدیر کل فقید استان مرحوم علی‌اصغر نیک‌نیا از روسای کانون‌ها و تشکلات و شرکای اجتماعی حاضر در جلسه تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با اشاره به توسعه کمی و کیفی درمان در استان گفت: خوشبختانه با حمایت سازمان مرکزی موفق شدیم که برای اکثر شهرهای استان درمانگاه ایجاد کنیم که با این توسعه، به عدالت بیشتری در دسترسی به خدمات درمانی برای بیمه‌شدگان استان دست پیدا خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به اینکه سالیانه بیش از 10 میلیون مراجعه به مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان انجام می‌شود، افزود: همکاران ما در حوزه درمان که در خط مقدم مبارزه با بیماری‌ها از جمله بیماری کرونا هستند، تلاش می‌کنند تا با استفاده از تجهیزات جدید و مدرنی که سازمان در اختیار استان قرار داده است، بهترین خدمات را به بیمه شدگان ارائه کنند.

 

وی خواست و نیاز مخاطبان را یکی از عوامل مهم در برنامه‌ریزی‌های توسعه سازمان در استان برشمرد.

 

زنجانی، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان نیز در این جلسه ضمن تاکید بر بهره‌مندی از نظرات تشکل‌ها و شرکای اجتماعی سازمان احیای شورای عالی تأمین اجتماعی را یکی از مطالبات مهم سازمان و مورد حمایت تشکل‌ها و شرکای اجتماعی دانست و تاکید کرد: احیای شورای عالی تامین اجتماعی می‌تواند بسیاری از مشکلات این سازمان را برطرف کند.

 

در ادامه کوهستانی، عضو کانون عالی بازنشستگان کشور و رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان گلستان ضمن بیان مشکلات بازنشستگان، به موضوع بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و پرداخت این بدهی را موجب کاهش فشارهای مالی سازمان در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران دانست.


 


ارسال نظر

captcha