ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی مازندران با تمام توان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی مازندران با تمام توان ادامه دارد.

تامین 24 / دکتر محمد خورشیدی در آستانه شروع هفته تامین اجتماعی در برنامه تلویزیونی مازرونی شو شبکه طبرستان حاضر شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ضمن گرامی‌داشت ایام پیش رو از آغاز به‌کار سامانه استحقاق درمان سازمان تامین اجتماعی که با حذف فرایند اعتبار دفترچه تامین اجتماعی شروع شد، خبر داد.

 

دکتر خورشیدی گفت: برای سنجش استحقاق درمان، می‌توان از شش روش غیرحضوری استفاده کرد.

 

وی افزود: این شش روش شامل شماره گیری کد دستوری #1420*4* یا #20 14* 4* و #1666* USSD، نرم‌افزار اپلیکیشن تامین اجتماعی و سامانه‌های اینترنتی به آدرس الکترونیکی Medical.tamin.ir/pwa.tamin.ir می‌شود.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران در خصوص راه‌های پیشگیری از ویروس کرونا توضیح مبسوطی را ارائه کرد و ادامه داد: در شرایط کنونی استفاده از ماسک، دستکش، رعایت فاصله اجتماعی، رعایت اصول بهداشتی و توجه مردم به هشدارهای کارشناسان و مسئولان امر، بر همه واجب است و باید این مسائل را رعایت کنیم.

 

دکتر خورشیدی ضمن تقدیر و تشکر از جامعه بهداشت و درمان در همه سطوح گفت: آمار مراجعه بیماران کرونایی در مراکز تابعه را کنترل و زیر نظر داریم.

 

وی افزود: در مراکز ملکی تامین اجتماعی تا به امروز 1280 بستری  کرونایی داشتیم که 1025 نفر با تلاش همکاران ترخیص شده‌اند و تعداد 151 نفر نیز درگذشتند.

 

دکتر خورشیدی گفت: تلاش ما در کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری به بیمارستان‌ها است و پخش داروهای بیماران مزمن به نشانی منازل آنان، از طرح‌های خلاقانه‌ای بود که در مازندران اجرا شد.


ارسال نظر

captcha