570 هزار پرونده الکترونیک در شعب تأمین اجتماعی خوزستان تشکیل شده است

هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از تشکیل 570 هزار جلد پرونده الکترونیک در شعب استان خبر داد.

تامین 24 / سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان با تأکید بر اینکه تأمین اجتماعی الکترونیک پنجره‌ای به سوی جهش تولید است و این سازمان تلاش دارد تا خدمات غیرحضوری ارائه کند، گفت: بی‌تردید یکی از اهداف و برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی حفظ و نگه‌داری اطلاعات بیمه شدگان است و پرونده‌های بیمه شدگان با گذشت زمان دچار فرسایش و آلودگی می‌شود و از سوی دیگر نیز دسترسی به محتویات آنها نیز زمان و وقت بیشتری را صرف خواهد کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مرعشی پرونده بیمه شدگان تأمین اجتماعی را حاصل یک عمر تلاش، اشتغال و پرداخت حق‌بیمه برشمرد و افزود: در همین راستا 570 هزار جلد پرونده و بیش از 7 میلیون و هفتصد هزار برگ محتویات آن تبدیل به سند الکترونیک شده است.

 

وی با تقدیر از تمامی متولیان اجرای این طرح تصریح کرد: شعب تابعه استان خوزستان با فراهم شدن زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با موفقیت این طرح را اجرایی کرده‌اند.

 

مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان، آزادسازی فضای قابل توجهی از واحدهای بایگانی در شعب تابعه، سرعت بخشیدن در پاسخگویی به مخاطبان و ذی‌نفعان و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها و ایجاد رضایت‌مندی بیشتر مردم را از مزایای طرح پرونده الکترونیک برشمرد.


ارسال نظر

captcha