نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

اراده مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای حل مشکلات ذی‌نفعان

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: جدیت در پی‌گیری مطالبات بازنشستگان و مستمری‌بگیران از سوی دکتر سالاری، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی قابل تقدیر است.

تامین 24 / سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان با دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این دیدار مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با تشریح اهم اقدامات به‌عمل آمده در حوزه عملکرد واحدهای بیمه‌ای استان و به‌ویژه شهرهای سوسنگرد، بستان و هویزه گفت: یکی از طرح‌هایی که با درایت و حمایت مدیرعامل اخیراً در سازمان تأمین اجتماعی اجرایی و گام‌های آن به سرعت در حال انجام است، طرح شناسایی و انتصاب مدیران آینده است که با استقبال قابل توجهی از سوی مجموعه کارکنان جوان و خلاق سازمان تأمین اجتماعی روبرو شده است.

 

مرعشی با اشاره به اینکه 40 درصد از مردم شهرستان دشت آزادگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، اظهار داشت: سال گذشته در جریان سیل، سازمان بیش از 6 هزار کارگاه آسیب دیده را حمایت کرد و همچون گذشته درکنار شرکت‌های بزرگی همچون توسعه نیشکر و صنایع جانبی و دیگر کشت و صنعت‌های استان بود تا این کارگاه‌ها بتوانند از بحران پیش آمده به سلامت عبور کنند.

 

وی به خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: با شیوع ویروس کرونا سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از آخرین دستاوردهای الکترونیک، تمام سعی و تلاش خود را معطوف ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران کرده است.

 

در ادامه این دیدار دکتر قاسم ساعدی، نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اهتمام و جدیت در پی‌گیری مطالبات بازنشستگان و مستمری بگیران از سوی دکتر سالاری، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی را قابل تقدیر برشمرد و افزود: تعهد و باور عملی مدیریت عامل تأمین اجتماعی و اراده ایشان بر رفع موانع و مشکلات پیش روی جامعه کارفرمایان، بیمه شدگان و به‌ویژه اقشار بازنشسته و مستمری بگیر برکسی پوشیده نیست و اجرای این مهم و دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیازمند همراهی تمامی کسانی است که با دل و جان هدفی جز خدمت به آحاد جامعه و سربلندی ایرانی اسلامی ندارد.

 

ساعدی تصریح کرد: در سایه قانون‌مداری و قانون‌مندی می‌توان از سرمایه‌ها و منابع سازمان تأمین اجتماعی که متعلق کارگران است صیانت کرد.


ارسال نظر

captcha