پذیرش 1260 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تامین اجتماعی مازندران

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران از پذیرش 1260 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان خبر داد.

تامین 24 / دکتر محمد خورشیدی در گردهمایی روسای کانون‌های بازنشسته و مستمری‌بگیر استان مازندران اظهار داشت: 1260 بیمار کرونایی را در مراکز ملکی خود پذیرش کردیم که از این تعداد بیش از 1100 نفر بهبود یافته و مرخص شدند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: این امر به جهت اجرای طرح پزشک خانواده و داشتن داده‌ها و اطلاعات لازم بود.

 

دکتر خورشیدی گفت: باید در زندگی بعد از کرونا در فضای عمومی آموزش‌های لازم را فرا بگیریم و این آمادگی برای آموزش در مدیریت درمان وجود دارد.

 

وی در خصوص تحویل دارو به بیماران مزمن به نشانی منازل‌شان خبر داد و در خصوص بحث استحقاق درمان به 6 روش طراحی شده سازمان اشاره کرد و توضیحات کامل را بیان داشت.

 

نصرالله دریا‌بیگی، رئیس کانون‌های بازنشسته استان مازندران نیز در این نشست، هدف از اجرای این همایش را بحث، برسی و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بازنشستگان برشمرد.

 

وی با توجه به  بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از زحمات مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران در بحث مبارزه با کرونا ویروس تجلیل کرد.

 

دکتر عادل حدیدی، رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان مازندران نیز در خصوص روند پرداخت هزینه خسارت متفرقه  توضیحات جامع و کاملی را ارائه و تاکید کرد: با تحویل به موقع اسناد به کارگزاری‌های سازمان در روند بررسی و رسیدگی و پرداخت، تسریع می‌شود.

 

علی بابایی کارنامی، نماینده مردم مازندران از حوزه انتخابی ساری و میاندرود نیز در این گردهمایی بر تحقق مطالبه سازمان از دولت تاکید کرد.


ارسال نظر

captcha