فرماندار لاهیجان:

خدمت رسانی به کارگران و بازنشستگان ارزش کار سازمان تامین اجتماعی را نشان می‌دهد

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان و سرپرست جدید شعبه تامین اجتماعی لاهیجان با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

تامین 24 / علی حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار، لاهیجان را از شهرستان‌های بزرگ استان با ویژگی‌های خاص برشمرد و شعبه تامین اجتماعی این شهر را از واحدهای تابعه خوب استان معرفی کرد و افزود: مهمترین موضوع برای ما در تامین اجتماعی خدمت به مردم و رعایت مردمداری در مسیر انجام وظایف و ماموریت‌های سازمانی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی وجود معاون و نیروهایی توانمند در شعبه لاهیجان را یک امتیاز و فرصت برای سرپرست جدید قلمداد کرد و بر تعامل سازنده با دستگاه‌ها و شرکای اجتماعی به‌ویژه فرمانداری شهرستان تاکید کرد.

 

مهندس میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان نیز با قدردانی از دومین حضور علی حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در شهرستان طی کمتر از سه ماه دوران مدیریت، حضور ایشان را در لاهیجان به‌عنوان اولین بازدید پس از انتصاب دارای پیام مهمی که بیانگر اهمیت و توجه خاص است، دانست و افزود: تکریم مراجعه کنندگان حتی اگر نمی‌توانیم در چارچوب موازین قانونی کاری برای‌شان انجام دهیم، اولویت و اولین انتظار ماست.

 

وی توجه به جایگاه و ضرورت ارتباط و همکاری خوب با مراجع رسمی در شهرستان را اصلی مهم برشمرد و افزود: آسیب پذیر بودن بخش قابل توجهی از مخاطبان تامین اجتماعی به‌ویژه در گروه‌های کارگری، بازنشستگان و مقرری بگیران بیمه بیکاری، ارزش کار این مجموعه را بیشتر می‌کند.

 

مهندس میرغضنفری با تقدیر از حسن نظر و انتخاب یکی از نیروهای متعهد و با تجربه جهت ریاست تامین اجتماعی لاهیجان که مفتخر به داشتن نشان جانبازی نیز هست، برای حسام‌الدین شریفی توفیق در مسئولیت جدید آرزو کرد.

 

شایان ذکر است به‌دنبال بازنشستگی اسماعیل بی‌غم، طی حکمی از سوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، حسام‌الدین شریفی، سرپرست مرکز ارتباطات مردمی این مجموعه به سمت سرپرست تامین اجتماعی شعبه لاهیجان منصوب شد.


ارسال نظر

captcha