مجاهدت و فداکاری کادر درمان تامین‌اجتماعی ستودنی است

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌شمالی با حضور در مدیریت درمان تامین اجتماعی از مجموعه مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان قدردانی کرد و گفت: مجاهدت و فداکاری این مجموعه همچون برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد درخشید.

تامین 24 / محمد تقی آریان ضمن تبریک پیشاپیش هفته تامین اجتماعی و قدردانی از خدمات کادر درمان که در خط مقدم پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند، اظهار کرد: مجاهدت و فداکاری کادر درمان همچون برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد درخشید.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی سلامت جامعه را در گرو سلامت کادر درمان دانست و بیان کرد: با اقدامات مناسبی که مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در راستای حفاظت از سلامت کارکنان این مجموعه عظیم داشته است، شاهد کمترین آسیب به کادر درمان بوده‌ایم و از این‌رو جای تقدیر و تشکر دارد.

 

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در ایامی که همگان در کنار خانواده در قرنطینه بودند، کادر درمان با مجاهدت و از خود گذشتگی مثال زدنی و به‌صورت شبانه روزی در خدمت بیماران ناشی از ویروس کرونا بوده و با آن می جنگیدند که هنوز هم ادامه دارد.

 

آریان گفت: این روزها شاهد عدم دقت و توجه کافی مردم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستیم که اگر به‌این وضع باشد، زحمات کادر درمان نیز که جانانه چندین ماه پای کار بودند هدر می‌رود و شاهد اتفاقات ناگواری خواهیم بود.

 

دکتر جلال جهان‌نیا، مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌شمالی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت مجموعه استانداری خراسان‌شمالی از کادر درمان به تشریح اقدامات مدیریت درمان استان در حوزه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا پرداخت و گفت: با توجه به حمایت‌های مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی از کادر درمان و دیگر کارکنان و همچنین الزام رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همکاران، شاهد کمترین آسیب به کادر درمان تامین اجتماعی استان بوده‌ایم.

 

وی به خدمات غیرحضوری سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای تکریم و ارائه خدمات مطلوب به جامعه 42 میلیون نفری تحت پوشش این سازمان و همچنین با توجه به شرایط کنونی که ویروس کرونا همه را تهدید می‌کند، سازمان تامین اجتماعی از ابتدای خرداد امسال اقدام به حذف اعتبار دفترچه درمان و جایگزینی آن با سامانه استعلام فوری استحقاق درمان کرده است که با اجرای این طرح از 80 میلیون رفت و آمد اضافه به شعب و کارگزاری‌ها جلوگیری شده و در مصرف منابع محدود انرژی کشور نیز صرفه جویی می‌شود.

 

گفتنی است؛ در پایان این دیدار از اقدامات و عملکرد دکتر جهان نیا با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد.

 

همچنین مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌شمالی با حضور در بیمارستان ثامن‌الائمه(ع) تامین اجتماعی بجنورد و اهدای لوح، از کادر درمان این بیمارستان قدردانی کرد.

 

محمد تقی آریان ضمن تبریک دهه کرامت و تجلیل از خدمات کادر درمان که در خط مقدم پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند، اظهار کرد: مجاهدت و فداکاری مدافعان سلامت هیچگاه از ذهن ملت ایران اسلامی پاک نخواهد شد و این رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌ها همچون برگ زرینی در تاریخ این مرز و بوم ماندگار خواهد ماند.

 

وی با اشاره به نام‌گذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «جهش تولید» گفت: از افتخارات سازمان تامین اجتماعی این است که به جامعه تحت پوشش خود که غالباً قشر مولد کشور نیز هستند، خدمات مطلوب و بهینه‌ای ارائه می‌کند و تنوع خدمات الکترونیک این سازمان مبین تلاش و کوشش مدیران این سازمان است که هم به فکر سلامت جامعه و هم به فکر صرفه جویی در وقت و منابع انرژی محدود کشور هستند.


ارسال نظر

captcha