نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی:

تلاش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان قابل تقدیر است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی برای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان قابل تقدیر است.

تامین 24 / سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با سید لفته احمدنژاد، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ضمن تشریح اهم اقدامات به‌عمل آمده در حوزه عملکرد شهرستان‌های خرمشهر و جزیره مینو گفت: تأمین اجتماعی یک سازمان درآمد هزینه‌ای و بین‌نسلی است که بدون استفاده از منابع عمومی کشور و درآمدهای حاصل از فروش نفت، مالیات و دیگر درآمدهای ملی و عمومی و تنها با مشارکت کارفرمایان و کارگران در قالب پرداخت حق بیمه به حیات خود ادامه می‌دهد.

 

مرعشی با اعلام اینکه 70 درصد مردم خرمشهر و جزیره مینو تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، افزود: این سازمان با بهره‌گیری از خدمات الکترونیک و IT و تجهیز و توسعه زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات توانسته است به بهترین شکل ممکن خدمات غیرحضوری را برای کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران فراهم کند.

 

در ادامه این دیدار سید لفته احمدنژاد، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش‌های مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و اهتمام ایشان نسبت به بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران گفت: بی‌تردید نگاه مثبت، کارشناسانه و تعامل گرا از سوی نمایندگان منتخب مردم و قانون گذاران می‌تواند نقش مهمی در حفظ منابع و سرمایه‌های تأمین اجتماعی داشته باشد و از سوی دیگر نیز مدیران این سازمان را یاری کند تا اهداف متعالی تأمین اجتماعی را با جدیت و پشتکار بیشتری دنبال کنند.


ارسال نظر

captcha