تقدیر نماینده وزیر بهداشت از زحمات کادر درمانی تامین اجتماعی خوزستان

نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امر مبارزه با بیماری کرونا، با مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان دیدار و از زحمات کادر درمانی این استان تقدیر کرد.

تامین 24 / دکتر علیرضا افشار در این دیدار از زحمات و خدمات جامعه پزشکی به خصوص مدیران و کادر درمان تامین اجتماعی خوزستان تقدیر کرد و با اذعان به وضعیت ناپایدار خوزستان از نظر شیوع بیماری کرونا، از مردم خوزستان خواست تا توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: از روز شنبه هفتم تیر ماه اختیار ستاد مرکزی کرونا به استان‌ها واگذار شده است تا هراستان طبق شرایط و حسب صلاحدید مسئولان استانی، اقدامات مقتضی را به عمل آورند.

 

نماینده اجرایی وزیر بهداشت در امرمبارزه با بیماری کووید ۱۹ خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین تولید کننده درمان، از زمان شروع بحران کرونا در کشور، هماهنگ و همپا و در راستای سیاست‌های وزارت بهداشت، با بسیج تمام امکانات، مراکز درمانی‌اش را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار داد و به کمک وزارت بهداشت آمد تا در کنار دانشگاه به بیماران ارائه خدمت کند.

 

وی افزود: در خوزستان هم طبیعتاً با افزایش شیوع بیماری کرونا ظرفیت‌های بستری بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی به علت محدودیت و تعداد زیاد بیماران در حال اشباع بود و بنا به شرایط حاکم از سازمان تامین اجتماعی درخواست کمک شد.

 

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در ابتدا بیمارستان هیات امنایی میلاد اهواز را برای بیماران کرونایی در نظر گرفت و سپس با افزایش بیماران، بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز که بزرگ‌ترین بیمارستان تامین اجتماعی در استان است، در اختیار دانشگاه قرار گرفت و به عنوان سانتر کرونا انتخاب و تاکنون مختص بیماران کرونایی به‌صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

 

دکتر افشار اظهار داشت: به عنوان نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از مجموعه مدیریت درمان و کادر زحمتکش تامین اجتماعی به خصوص بیمارستان‌های امیرالمومنین(ع)، میلاد، ۱۷شهریور آبادان و امام موسی کاظم(ع) ماهشهر که پا به پای دانشگاه علوم پزشکی مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند، تشکر و آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

 

دکتر افشار بر کمک‌های دولت به درمان سازمان تامین اجتماعی تآکید کرد و گفت: نگاه دولت در خصوص اختصاص کمک‌ها و تجهیز و تقویت بیمارستان‌ها و بالا بردن  انگیزه کارکنان، نگاه مثبتی است.

 

وی گفت: بحث فاصله گذاری اجتماعی و الزام مردم به استفاده از ماسک باید در جامعه نهادینه شود.

 

نماینده وزیر بهداشت با خرسندی و اعلام رضایت از توانمندی و امکانات سازمان تامین اجتماعی گفت: در بحث کرونا یک فرصت خیلی خوبی پیش آمد تا توانمندی و قابلیت سازمان تامین اجتماعی در کنار دانشگاه علوم پزشکی دیده شود.

 

دکتر صادق جلیلی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان نیز با قدردانی از حضور مجدد و مستمر دکتر علیرضا افشار به عنوان نماینده وزیر بهداشت در استان خوزستان، از حسن نظر و نگاه مثبت وی به سازمان تامین اجتماعی و مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان تقدیر و تشکر کرد و گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه داد.

 

دکتر جلیلی گفت: بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی امیرالمومنین(ع) اهواز به عنوان سانتر کرونا انتخاب شد و تاکنون نیز فعالیت 100درصدی این بیمارستان درخصوص بیماران کرونایی است.

 

وی افزود: درمانگاه‌های ایذه، رامهرمز، شهید نریمی و امام حسین(ع) اهواز نیز به عنوان مرکز غربالگری انتخاب و فعالیت دارند.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان خاطرنشان کرد: بعد از بیمارستان امیرالمومنین(ع) و میلاد اهواز، بیمارستان‌های ۱۷شهریور آبادان، شهید مصطفی خمینی بهبهان، امام موسی کاظم(ع) ماهشهر و شفای مسجد سلیمان نیز در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفتند.

 

دکتر جلیلی افزود: مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان، با تمام امکانات و توانمندی و بضاعت خود، در امر درمان بیماران کرونایی و مبارزه و پیشگیری از این بیماری وارد عمل شده است.


ارسال نظر

captcha