دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با فرمانده پایگاه ششم شکاری استان

در جلسه‌ای در محل فرماندهی پایگاه ششم شکاری بوشهر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با امیر فرماندهی پایگاه ششم شکاری بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / در این دیدار دکتر زهرا نویدی‌فرد با ارائه گزارشی از عملکرد فعالیت‌های انجام گرفته در بخش درمان سازمان، گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده، بدهی‌های مراکز درمانی دانشگاه علوم پرشکی به روز شده و اکنون تلاش در جهت به روز کردن مطالبات برای مراکز غیر دانشگاهی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با یاد شهدای دفاع مقدس گفت: نقش پررنگ پایگاه ششم شکاری در دفاع مقدس و امنیت کشور و رشادت‌های خلبانان رشید این پایگاه هیچگاه از خاطر ملت شریف ایران نمی‌رود و از این بابت یاد و خاطره همه آن عزیزان را همیشه گرامی می‌داریم.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر در ادامه ضمن قدردانی از عملکرد خوب بیمارستان امیرالمومنین(ع) پایگاه ششم شکاری در همکاری با مدیریت درمان استان گفت: قدردان زحمات خوب همکاران‌مان در بیمارستان امیرالمومنین(ع) هستیم و تمام تلاش‌مان برای ایجاد تعامل هرچه بهتر فرماندهی با پایگاه هوایی در حوزه درمان خواهد بود.

 

در این دیدار امیر سرتیپ طالب‌زاده با اشاره به تلاش کادر درمانی در مبارزه با کرونا از کادر زحمتکش تامین اجتماعی در بخش درمان تشکر و قدردانی به عمل آورد و گفت: نیروی انسانی متعهد و از خودگذشتگی نیروهای درمانی راز موفقیت کشور در مهار کرونا ویروس است.

 

وی همچنین با اشاره به تعامل خوب بین بیمارستان امیرالمومنین(ع) پایگاه ششم شکاری و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گفت: در بحث درمان همیشه تعامل خوبی بین بیمارستان امیرالمومنین و مدیریت درمان وجود داشته که اکنون نیز این تعامل بیش از پیش برقرار است.


ارسال نظر

captcha