عملکرد بیمارستان تامین اجتماعی ساوه قابل تقدیر است

حجت‌الاسلام والمسلمین سبزی، نماینده مردم ساوه و زرندیه در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی از عملکرد و خدمات بیمارستان شهید دکتر چمران در بحران شیوع کرونا قدردانی کرد.

تامین 24 / دکتر روح‌اله سهرابی به همراه امیری، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران و میرزایی، رئیس خانه کارگر ساوه و زرندیه با حجت‌الاسلام والمسلمین سبزی، نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه بیان داشت: وجود بیمارستان تامین اجتماعی در ساوه نعمت بزرگی است و باید قدردان خدمات بیمارستان تامین اجتماعی باشیم که در شیوع کرونا با پذیرش و درمان بیماران کرونایی از به وجود آمدن بحران جلوگیری کرد و این بار سنگین  را به دوش کشید.

 

وی با تاکید بر حمایت از  اقشار ضعیف جامعه اظهار داشت: ساوه شهر کارگری است؛ قشر شریف کارگران هم هیچ پناهی ندارند و  باید تمامی مسئولان پشتوانه و حامی کارگر باشند تا شعار سال محقق شود.

 

سبزی با قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات و پی‌گیری خواسته‌ها و مطالبات در حوزه‌های مختلف عملکردی سازمان اعلام کرد.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در این دیدار گزارشی از وضعیت ارائه خدمات در واحدهای درمانی ملکی ساوه، خرید خدمت از مراکز طرف قرارداد و پروژه ساخت درمانگاه شهرستان زرندیه ارائه کرد.

 

دکتر سهرابی گفت: درمانگاه زرندیه در زمینی به مساحت 3400 متر مربع با زیر بنای 2235 مترمربع در دو طبقه احداث شده و عملیات ساختمانی رو به پایان است.

 

وی با اشاره به اقدامات اخیر سازمان تامین اجتماعی گفت: مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی پرداخت و به‌روز رسانی شده است و با ادامه این روند و خرید خدمات با کیفیت در حفظ کرامت بیمه شدگان و افزایش رضایت‌مندی آنان تلاش می‌کنیم.

 

در ادامه امیری، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان مرکزی، مطالبات خود را از جمله لزوم راه‌اندازی درمانگاه زرندیه در هفته دولت، اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت بدهی دولت به سازمان، مطرح کرد.


ارسال نظر

captcha