بیش از 41 هزار مستمری بگیر استان قم زیر پوشش تامین اجتماعی هستند

مدیرکل تامین اجتماعی قم با رییس و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / علی‌اصغر دادخواه در این دیدار بازنشستگان را گنجینه‌های خرد و تجربه توصیف کرد و تعامل هرچه بیشتر سازمان و بازنشستگان را لازم و ضروری دانست.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تعامل سازمان تامین اجتماعی با کانون بازنشستگان را ضروری بیان کرد و افزود: دغدغه‌های بازنشستگان به عنوان بخش بزرگی از جامعه مخاطبان سازمان همواره برای مدیران تامین اجتماعی مهم است و ما خود را ملزم به پی‌گیری و رفع مشکلات این عزیزان می‌دانیم.

 

وی گفت: 41382 بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم هستند که ماهانه رقمی بالغ بر 100 میلیارد تومان به این عزیزان پرداخت می‌شود.

 

مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیش از 46 خدمت الکترونیک در مجموعه بیمه و درمان ارائه کرده که علاوه بر کاهش روزانه هزاران سفر درون شهری بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، سهم بزرگی در کاهش آلودگی هوا داشته است.

 

رییس کانون بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی استان قم نیز در این دیدار گفت: فعالیت‌های تامین اجتماعی در استان قم مطلوب بوده و بازنشستگان از خدمات رسانی این سازمان رضایت دارند.

 

محمد ترکمان افزود: قم در مسیر اتصال جنوب به شمال کشور بوده و سالانه میلیون‌ها نفر از این استان تردد می‌کنند و مجموعه بیمه و به‌ویژه درمان تامین اجتماعی قم باید با امکانات بیشتری به این خیل عظیم زائران خدمت رسانی کند.


 


ارسال نظر

captcha