مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران:

خدمات کارکنان کارگزاری‌ها قابل تقدیر است

در راستای بهبود تعاملات با شرکای اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران طی جلسه‌ای ضمن دیدار و گفت‌وگو با مسئولان کارگزاری‌های تابعه به درخواست‌های آنان رسیدگی کرد.

تامین 24 / در این جلسه عباس اورنگ، مدیرکل شهرستان‌های استان تهران ضمن قدردانی از خدمات کارگزاری‌ها گفت: پرسنل کارگزاری‌ها دوشادوش کارکنان سازمان به جامعه بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران خدمت رسانی می‌کنند که این اقدام جای تقدیر دارد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ادامه داد: در تعامل هستیم تا با تدوین یک دستورالعمل یکسان و ایجاد شاخص‌ها و معیارهای اندازه گیری متناسب از تفاوت‌های عملیاتی کاسته و بهره‌وری را به صورت سراسری افزایش دهیم.

 

در ادامه مسئولان کارگزاری‌ها پس از ارائه گزارش عملکرد و اهم اقدامات اجرایی به یک‌سری از کمبودها از جمله دشواری‌های ناشی از بحران کرونا اشاره و از حسن همکاری‌های صورت گرفته قدردانی کرد.

 

گفتنی است در حال حاضر 15 کارگزاری در محدوده شعب تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران شامل اسلامشهر، رباط کریم، بهارستان، شهریار، قرچک، رودهن، فشافویه، شهرقدس، ورامین، ملارد و پاکدشت مشغول به خدمت رسانی هستند.


ارسال نظر

captcha