تقدیر تامین‌اجتماعی از مدیر عامل شرکت سیمان کردستان

مدیرعامل شرکت سیمان کردستان به منظور داشتن فعالیت مستمر و اهتمام در مسیر رونق تولید، اشتغال‌زایی و رفع مسائل و مشکلات کارگران از سوی مدیرکل تامین‌اجتماعی استان تقدیر شد.

تامین 24 / در راستای دستیابی به اهدافی همچون ایجاد پل ارتباطی و تقویت تعامل و با توجه به اهمیت تبیین و تشریح اهداف، سیاست‌ها و خدمات و تقدیر از فعالیت شرکت سیمان کردستان، قریشی مدیرکل تأمین اجتماعی استان با ثابتی مدیر عامل شرکت سیمان کردستان دیدار کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید صلاح قریشی ضمن تقدیر از فعالیت‌های چشمگیر و اهتمام شرکت سیمان کردستان جهت رفع مشکلات و مسائل کارگران، رونق تولید، اشتغالزایی و رشد در جذب نیروی کار در شرایط فعلی اقتصادی، رفع مشکلات نیروی کار و افزایش تعداد بیمه شدگان در ایام بیماری کرونا تصریح کرد: مجموعه این اقدامات نشات گرفته از آرا و افکار متعالی، حسن تدبیر، برنامه ریزی، سازمان‌دهی مؤثر و مدیریت بهینه است. اعتقاد ما بر این است هنگامی که صنعت رونق داشته باشد و اشتغالزایی ایجاد شود، سازمان تأمین اجتماعی نیز شرایط مطلوب‌تری خواهد داشت و عملکرد ما در ارائه خدمات به مخاطبان سازمان بهتر خواهد بود.

 

وی ضمن تبریک این مهم و امر خداپسندانه با اهدای لوح تقدیر از زحمات بی‌شائبه و تلاش مجدانه مجموعه مدیریت شرکت سیمان کردستان به عنوان کارفرمای کارآفرین، در جهت شکوفایی اقتصاد ملی در سال جهش تولید و نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.


ارسال نظر

captcha