دیدار مدیران تامین اجتماعی سمنان با نماینده مجلس

مدیران کل و درمان تامین اجتماعی سمنان با نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

تامین 24 / محمد اخلاقی، مدیر کل تامین اجتماعی استان سمنان در این دیدار گفت: اقدامات خوب و اثربخش سازمان تامین اجتماعی در به‌کارگیری فناوری‌های نوین در ارائه خدمات غیرحضوری انجام شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اخلاقی افزود: هزینه استانی سازمان در سال گذشته در بخش بیمه‌ای ماهانه 1000 میلیارد ریال و در سطح کشور 50 هزار میلیارد ریال بوده است. همچنین 72 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که این رقم نشان دهنده حجم بالا و گستردگی ارائه خدمات به جامعه کار و تولید است.

 

دکتر سیدمجتبی اکرم، مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان نیز گفت: در سال گذشته 500 میلیارد ریال بابت هزینه درمان بیمه شدگان به مراکز طرف قرارداد پرداخت شده است. دو مرکز درمانی در شاهرود در حال ارائه خدمت به بیمه شدگان سازمان هستند که پلی‌کلینیک شهید بیاری یکی از بهترین مراکز درمانی در سطح خود بین سایر مراکز درمانی ملکی سازمان در کشور است.

 

وی گفت: رضایت‌مندی مراجعه کننده‌‌ها همواره مورد تاکید سازمان و همچنین مدیریت استان بوده و اقدامات مناسبی در این راستا انجام شده است. ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی سبب تسریع و تسهیل در ارائه خدمات و ایجاد رضایت‌مندی بیمه شدگان و پرسنل شده است.

 

خانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی نیز گفت: مسئولان برای خدمت به مردم باید تمام تلاش خود را به‌کار گیرند. خدمات خوب و مطلوبی در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی توسط سازمان تامین اجتماعی در حال ارائه است.


ارسال نظر

captcha