35 میلیارد ریال اعتبار هتلینگ و استانداردسازی بیمارستان ارس پارس‌آباد

در جریان بازدید مهندس عباس جهانگیرزاده، نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل از اختصاص 35 میلیارد رالد اعتبار برای استانداردسازی بخش‌های بیمارستان ارس خبر داد.

تامین 24 / با حضور مهندس عباس جهانگیرزاده، نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز و دکتر قادر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل به همراه مهندس حاجی پور فرماندار پارس آباد و برخی مسئولان محلی در بیمارستان تامین اجتماعی ارس پارس‌آباد مسائل و مشکلات این بیمارستان بررسی شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،  دکتر برجی در جریان این بازدید ضمن قدردانی از حضور نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز و هیات همراه، با اشاره به وجود بیش از 50 درصد بیمه شده تامین اجتماعی در این شهرستان‌ها و همچنین محرومیت این منطقه از بابت مراکز درمانی تخصصی گفت: برای افزایش فضای فیزیکی درمانی در صدد نهایی کردن طرح الحاق ساختمان شعبه تامین اجتماعی به بیمارستان ارس هستیم.

 

وی افزود: برای سال‌جاری طرح توسعه‌ای و استانداردسازی اورژانس این بیمارستان را در برنامه کاری خود داریم که پس از تامین اعتبارات لازم اجرای آن را شروع خواهیم کرد و همچنین برای هتلینگ و استانداردسازی بخش‌های باقی مانده بیمارستان ارس در سال‌جاری مبلغ 35 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده‌ایم.

 

دکتر برجی در ادامه اظهار داشت: مردم این منطقه که از قشر زحمتکش کارگری و کشاورزی هستند نیاز به امکانات درمانی ویژه از جمله دستگاه سی.تی.اسکن و بخش‌های ویژه  آی.سی.یو و سی.سی.یو دارند تا از اعزام بیماران به مرکز استان جلوگیری شود.

 

مهندس جهانگیرزاده نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش و زحمات کارکنان تامین اجتماعی استان و قدردانی از اقدامات انجام شده در بیمارستان ارس که رضایت‌مندی حداکثری مردم را به دنبال دارد، گفت: برای افزایش فضای فیزیکی درمانی این بیمارستان که بیشتر به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه خدمات می‌کند و ایجاد سهولت برای مردم منطقه مغان که در کمال آرامش دوره درمان خود را بدون اعزام به سایر شهرها سپری کنند، اعتبارات لازم را برای انجام عملیات عمرانی و توسعه‌ای با کمک مدیریت درمان استان جذب می‌کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به پی‌گیری الحاق ساختمان شعبه تامین اجتماعی به بیمارستان ارس افزود: به طور حتم، پس از الحاق این ساختمان، شرایط و کارآمدی بیمارستان برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی به مراجعه کنندگان بیشتر و بهتر خواهد شد.

 

لازم به ذکر است قبل از بازدید میدانی، مسئولان با حضور در بخش‌های بستری بیمارستان از بیماران با اهدای گل عیادت کردند.


ارسال نظر

captcha