اقامت سالانه 100 نفر در همراه‌سرای بیمارستان تامین‌اجتماعی سمنان

دکتر مجید مطلبی، سرپرست بیمارستان شفا سمنان گفت: امکان اسکان موقت برای افراد همراه بیماران غیربومی در بیمارستان شفا سمنان فراهم است.

تامین 24 / دکتر مجید مطلبی با اعلام اینکه سالانه حدود 100 همراه بیمار غیربومی از امکان اسکان موقت در بیمارستان شفاء سمنان بهره‌مند می‌شوند، گفت: در مواردی که بیمار غیربومی نیاز به بستری به مدت یک یا چند شب در این بیمارستان داشته باشد همراهان بیمار می‌توانند از فضای اسکان موقت در نظر گرفته شده به‌صورت رایگان استفاده کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با اشاره به استقبال و رضایت‌مندی مراجعه کننده‌های غیربومی شهر سمنان از این اقدام اظهار داشت: فراهم بودن این امکان تاثیر بسزایی در کاهش دغدغه همراهان بیماران غیربومی در خصوص تامین مکان اسکان مناسب و در دسترس برای اقامت داشته است.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر سایر شهرستان‌های استان سمنان از دیگر استان‌ها نیز به بیمارستان شفا مراجعه می‌شود، افزود: در طول سال گذشته این بیمارستان میزبان هموطنان عزیزمان از استان‌هایی مانند البرز، قزوین، شیراز، کهکیلویه و بویراحمد، خراسان‌رضوی و تهران بوده است.

 

وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم دکتر عبدالرضا نیک‌اعتقاد از پزشکان جراح بیمارستان شفا بیان داشت: اقدام ارزشمند همسر ایشان سرکارخانم دکتر هراتی در اهدای دو کانکس اقامتی به بیمارستان امری نوعدوستانه و به‌عنوان یک باقیات الصالحات است.


ارسال نظر

captcha